Militos Daikerytės ir jos vaikino Oskaro Kalinausko mėnesio atostogos: Italija, Turkija ir Palanga

Milita Daikerytė ir Oskaras Kalinauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-01 11:26
Atlikėja Milita Daikerytė (17) su širdies draugu tenisininku Oskaru Kalinausku (22) bendras atostogas planavo iš anksto – ir ne veltui: porelė poilsiavo visą mėnesį. Italija, Turkija ir Palanga – štai taip atrodė judviejų planas liepos mėnesį praleisti atostogaujant ir besimėgaujant vienas kitu.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Labai laukiau vasaros atostogų! Šie metai buvo labai darbingi, neturėjau beveik nė vieno laisvo savaitgalio, todėl iš anksto planavau ilgas ir turiningas atostogas (šypsosi). Savo užrašų knygutėje užsibraukiau visą liepos mėnesį ir pradėjome planuoti atostogų scenarijų“, – Žmonės.lt pasakojo Milita.

Į saulėtąją Italiją jiedu leidosi automobiliu – Milita šioje šalyje lankėsi pirmąkart. „Kadangi vykome automobiliu, patyrėme ir netikėtų įspūdžių. Savarankiškai įveiktas 2400 kilometrų atstumas kelyje Lietuva-Italija buvo tikras išbandymas! Pakliuvome į labai stiprią audrą, todėl turėjome nedelsiant sustoti – teko nakvoti automobilyje“, – pasakojo atlikėja.

Tokia patirtis Militos neišgąsdino ir neatbaidė nuo tokio pobūdžio keliavimo. „Man labai patiko keliauti automobiliu, jaučiausi daug jaukiau negu lėktuve“, – juokėsi mergina.

Atvykę į Italiją pora vietoje nesėdėjo – lankė žinomas vietas, važinėjosi po skirtingus miestus. „Po įspūdingų, bet varginančių kelionių per nuostabius Italijos miestelius, susiorganizavome ramų poilsį Turkijoje“, – pasakojo pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Čia pora mėgavosi maistu, lepinosi poilsiu baseine, saulės voniomis. Turkijoje Milita įgavo šokoladinį įdegį, mat labai mėgsta degintis, tačiau tai teigia daranti atsakingai.

„Nesideginu pietų saulėje, nes ji labai kaitri. Stengiuosi tai daryti anksti ryte arba po pietų. Mano oda lengvai ir gana greitai įdega, tik įdegis greitai nusiplauna“, – teigė Milita.

Po Italijos ir Turkijos finalinė atostogų stotelė porai tapo Palanga – keletą dienų čia pailsėję jiedu grįš prie įprastinių darbų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai