Mila Kunis paduota į teismą už tai, kad vaikystėje gyvendama Ukrainoje pavogė vištą

Mila Kunis / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-23 08:33
Prieš Holivudo žvaigždę Milą Kunis (31 m.) pateiktas labai neįprastas ieškinys – jos vaikystės draugė Kristina Karo kaltina aktorę kadaise iš jos pavogus vištą.

Anot ieškinio, šį nusikaltimą garsi aktorė padarė vaikystėje, kai su šeima dar gyveno gimtojoje Ukrainoje. Kristina Karo tvirtina, kad jos su Mila Kunis buvo draugės, bet ši iš jos pavogė vištą ir taip sukėlė jai emocinį sielvartą. Kristina Karo dėl patirto sielvarto esą turėjo gydytis pas psichologus, o atvykusi į JAV ir vėl asmeniškai pamačiusi Milą, ji iš naujo prisiminė vaikystėje patirtas kančias ir jai vėl teks kreiptis psichologinės pagalbos.

Šie kaltinimai pačią Milą Kunis tik prajuokino – ji neigia kada nors iš draugės pavogusi vištą. Aktorė juokaudama sakė esanti „priblokšta“ dėl šio ieškinio ir „lieja dėl to ašaras“.

5 tūkst. JAV dolerių iš Milos Kunis ukrainietė greičiausiai neprisiteis, tačiau dainininkės karjerą pradėjusiai ir dainą „Give Me a Green Card“ pristačiusiai Kristinai Karo labiau reikalinga reklama.

Atsikirsdama buvusiai draugei, Mila Kunis pareiškė, kad žada ir pačią Kristiną Karo paduoti į teismą, nes pažiūrėjus jos vaizdo klipą jai pradėjo „skaudėti visą kūną, akis, jos tiesiog dega, o tam sutvarkyti reikia pinigų“.

Žmonės.lt primena, kad Mila Kunis, kurios tikrasis vardas yra Milena Markovna Kunis, su savo tėvais į JAV emigravo 1991-aisiais, kai dar mokėsi pradinėje klasėje. Ji yra natūralizuota JAV pilietė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai