Mia atidaro restoraną Druskininkuose: „Ieškau paties nerealiausio kolektyvo“

Vilija Pilibaitytė-Mia / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-15 01:33
Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia imasi naujos veiklos. 2015 metais už verslininko Nerijaus Antanavičiaus ištekėjusi garsi moteris ir pati išbandys savo jėgas versle – Mia Druskininkuose atidaro restoraną.

Pranešusi apie naują veiklą Mia paskelbė ieškanti kolektyvo savo restoranui.

„Žodžiu taip, prieš daug, daug metų mano gyvenime buvo etapas, per kurį, manau, pereina daug jaunų žmonių, kai aš dirbau restorane... Po to ėmiausi kito etapo, realizuot savo svajonę, kurioje dabar esu. Ir, tiesą pasakius, tuo metu, kai dirbau padavėja, galvojau, kad vieną dieną ir aš sugebėsiu sukurti TAI... Ta diena atėjo!!!

Tuo metu, kai dirbau padavėja, galvojau, kad vieną dieną ir aš sugebėsiu sukurti TAI... Ta diena atėjo!!!

Todėl šiandien ieškau paties nerealiausio kolektyvo savo restoranui, kuriam nesvetimas komunikabilumas, paslaugumas, atsidavimas, supratimas, humoro jausmas, šypsena ir draugiškumas. Noriu surinkti komandą, kad darbas taptų švente mums visiems“, – feisbuke parašė Mia. Ir reziumavo: „Renku kolektyvą restoranui Druskininkuose.“

Naujai maitinimo įstaigai reikės virėjų, padavėjų, barmenų, administratorių, indų plovėjų, valytojų. Padavėjai ir barmenai bus apmokyti.

Verslo ėmusis dainininkė neketina atsisakyti muzikinės veiklos: toliau koncertuoja, dalyvauja muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nerijus Antanavičius nepavydi naujam Mios scenos partneriui: „Pavydą reikia valdyti“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai