Merūno atsakas „gražioms“ kvietimų prašytojoms: „Koks girtuoklis sakė, kad jūs gražios?“

Merūnas Vitulskis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-14 12:17
Dainininkai dažniausiai iš kailio neriasi, kad nustebintų savo klausytojus – tobulina balsą, ruošia naujas koncertines programas, repetuoja, rūpinasi pačiais įvairiausiais koncerto niuansais – nuo apšvietimo iki paskutinės išdainuotos natos scenoje. Deja, kartais klausytojai neįvertina didžiulių jų pastangų ir stengiasi į koncertus pakliūti nemokamai. Tokie bandymai jau ėmė erzinti solistą Merūną Vitulskį. Tiesa, jis pažvelgė į tai su humoru.

Merūnas Vitulskis paviešino susirašinėjimą su mergina, kuri meilikaudama prašė parūpinti nemokamų pakvietimų. „Labas gražuoli, gal suveiksi porą stovimų vietų gražioms merginoms vip vietose tavo koncerte?“ – tokią žinutę iš nepažįstamos merginos gavo M.Vitulskis.

Solistas nusprendė kiek pamokyti už koncertus mokėti nenorinčias įkyrias merginas, todėl atrašė joms drąsiai patraukdamas per dantį: „Labas... O koks girtuoklis jums sakė, kad jūs gražios???“

Merūno Vitulskio paviešinta žinutė
Merūno Vitulskio paviešinta žinutė

Tokį susirašinėjimą paviešinęs dainininkas sulaukė didžiulio palaikymo: beveik pusketvirto tūkstančio paspaudimų „patinka“, o žmonės noriai dalijosi šia jo žinute ir komentaruose reiškė palaikymą.

Žmonių susidomėjimo sulaukęs Merūnas komentuodamas po žinute dar pridūrė, kad moteris labiausiai puošia kuklumas, todėl bet kokiu atveju tokių „drąsuolių“ akiplėšiškumas toli gražu nepuošia.

„Visos jūs gražios, bet ne visos kuklios, o kuklumas man gražiausias moters bruožas“, – rašė M.Vitulskis.

Jam pritarė ir gerbėjai, o dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu šia tema taip pat turėjo ką pasakyti, todėl irgi išreiškė savo nuomonę. Anot atlikėjos, mokėti už koncertą žmonėms turėtų būti savaime suprantamas dalykas, todėl apmaudu, kad toli gražu ne visi tai supranta.

Merūno Vitulskio paviešinta žinutė
Merūno Vitulskio paviešinta žinutė

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai