Mentalisto Nicholo Kin asistente tapusi Diana Martinėlė iš jo nosies traukė vinį

Nicholas Kin ir Diana Martinėlė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-17 04:03
Mentalistas Nicholas Kin (27) Kaune pristatė naujausią programą. Penktadienio vakarą „PuntoJazz palėpėje“ vykusio šou metu Nicholo asistente tapo tarptautinių ryšių ekspertė Diana Martinėlė.

D.Martinėlė pakviesta padėti pristatyti numerį su didžiule metaline vinimi. Pirmą kartą šį triuką Nicholas Kin išmėgino maždaug prieš 5 metus. Jo esmė – po vienu iš penkių plastikinių puodelių asistentas paslepia į medinį pagrindą įtaisytą vinį. Mentalistas mėgina atspėti, po kuriuo indu yra aštrusis daiktas. Jis tą daro trenkdamas ranka per puodelį. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Pirmą kartą triukas nepavyko. Tuomet labai stipriai susižalojau delną. Randas likęs iki šiol“, – pasakojo Nicholas Kin. 

Tuomet po trauma pasibaigusio pasirodymo mentalistui teko gydytis pusmetį. Tačiau emociškai nesėkmė jį paveikė daug labiau nei fizinė žaizda. „Tai, kas atsitiko, su nuoskauda prisiminiau bent dvejus metus“, – atvirai pripažino Nicholas Kin. 

Tam, kad naujausios, septintosios programos pristatymo vakarą būtų įrodytas triuko pavojingumas, Nicholas Kin vinį davė pačiupinėti žiūrovams ir vėliau jį mikrofonu „įsikalė“ sau į nosį.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ištraukti svetimkūnį mentalistas patikėjo D.Martinėlei, kuri, mėgindama atlikti užduotį, neslėpė besibaiminanti sužeisti triuko atlikėją ir vis dengėsi akis. Vėliau, paslėpusi vinį po vienu iš puodelių, D.Martinėlė su baime stebėjo, kai Nicholas Kin užsimoja ir ketina sutraiškyti plastikinį indą.

Moteris net sulaikė mentalisto ranką virš puodelio. Tačiau Nicholui Kin pavyko atspėti, kur padėta vinis, ir pasirodymas baigėsi publikos ovacijomis. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Aplodismentų sulaukė ir grupės E.G.O. ketveriukės pasirodymas scenoje. Karolis Šliažas, Mantas Sakalauskas, Mažvydas Raudonis ir Povilas Žilionis pirmiausia pasirinko kėdes ant kurių norėtų sėdėti. Tuomet gavo ant popieriaus lapo parašytus skaičius ir juos atitinkančius sunumeruotus vokus.

Vaikinai tiek kėdėmis, tiek skaičiais, tiek vokais galėjo tarpusavyje keistis kaip panorėję. Vėliau jie buvo paprašyti atsistoti ir pademonstruoti tai, kas yra ant kėdžių dugno. Ten esantys piešiniai sutapo su jų vokuose buvusiais paveikslais. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Ne visi triukai pavyksta. Tam ir tenka tobulintis bei treniruotis“, – sakė Nicholas Kin. Naujosios programos pristatymo vakarą jam taip pat ne viskas pavyko taip, kaip suplanuota. 

Nicholas Kin, mentalizmu besidomintis nuo šešiolikos metų ir šįmet ketinantis surengti turą po Lietuvą, susižavėjimą  savo aistra išreiškė prieš keletą dienų ant rankos pasidarydamas tatuiruotę su sau svarbiais simboliais. Dar viena ant mentalisto peties atsiras balandžio 22-ąją per jo gimtadienį. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai