Melo Gibsono išpuolis prieš fotografę: „Jis pastūmė mane ir plūdo, taškydamasis seilėmis“

Melas Gibsonas ir Rosalind Ross / „Vida Press“/Kristi Miller nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-24 15:08
Australijos policija pirmadienį ėmėsi tirti pareiškimus, kad savaitgalį Holivudo aktorius Melas Gibsonas (59 m.) Sidnėjuje pastūmė ir išplūdo vieną australų fotografę, kai ši norėjo nufotografuoti jį su naująja 35 metais jaunesne drauge Rosalind Ross (24 m.).

Sidnėjaus dienraščio „The Daily Telegraph“ fotonaujienų reporterė Kristi Miller pareiškė, kad sekmadienį padarė dvi Melo Gibsono nuotraukas, kai aktorius ėjo kartu su 24 metų drauge Rosalind Ross iš Australijos ir Izraelio kino festivalio renginio viename Sidnėjaus kino teatre. Tada aktorius agresyviai nustūmė fotografę.

„Padariau du kadrus ir nubėgau į priekį nuo jų, todėl buvau nusigręžusi į juos nugara. Staiga jis pastūmė mane iš užpakalio. Nemačiau, kaip jis priėjo. Buvau tiesiog sukrėsta, kad mane pastūmė į nugarą. Nepargriuvau, bet suklupau“, – Kristi Miller pasakojo savo laikraščiui.

„Vida Press“/Kristi Miller nuotr.
„Vida Press“/Kristi Miller nuotr.

„Tada atsigręžiau ir pamačiau jį stovintį akis į akį – mūsų nosys beveik lietėsi. Jis mane plūdo, taškydamasis seilėmis ant manęs, kalbėdamas iš tikrųjų bjaurius dalykus. Jis mane keikė visokiais žodžiais, kokius tik įmanoma sugalvoti, smarkiai įraudusiu veidu, visiškai nesivaldantis, iš tiesų uždusęs“, – pridūrė ji.

Kai buvo paklausta, ko garsenybė jai prikalbėjo, Kristi Miller atsakė: „Jis išvadino mane šunimi, sakė, kad aš parodžiau jam nepagarbą. Kad esu bjaurus ir niekam tikęs žmogus, kas esu šlykšti ir kad keliausiu į pragarą. Daugybę visokių atgrasių, pamišėliškų dalykų.“

Kristi Miller, kuri fotonaujienų reportere dirba jau ilgiau negu du dešimtmečius, tvirtino nesibarusi su garsiu aktoriumi ir režisieriumi.

„Vida Press“/Kristi Miller nuotr.
„Vida Press“/Kristi Miller nuotr.

„Ramiai jam pasakiau, kad esu trijų vaikų mama ir kad toks yra mano darbas bei karjera, o jis man pasakė, kad turiu susirasti naują darbą, – pasakojo ji. – Jis stovėjo priešais mane veidas į veidą, o jo mergina man pasakė: „Labai atsiprašau.“ Ji atrodė susirūpinusi, suėmė jį už peties ir pasakė: „Pakaks.“ Ji praktiškai atitraukė jį nuo manęs“.

Naujojo Pietų Velso valstijos policija nurodė tirianti šį incidentą, bet neatskleidė, ar bus iškelti kokie nors kaltinimai.

„Policija buvo informuota, kad vienas vyras įsitraukė į barnį su fotografe. Jis esą pastūmė fotografę“, – sakoma naujienų agentūros AFP gautame policijos pranešime.

Melo Gibsono vadybininkai Jungtinėse Valstijose neigė, kad tarp filmų „Narsioji širdis“ ir „Mirtinas ginklas“ žvaigždės bei fotografės buvo koks nors fizinis kontaktas.

„Nebuvo jokio fizinio kontakto su ta fotografe, kuri persekiojo mano klientą ir jo draugę“, – sakė aktoriaus atstovas Alanas Nierobas elektroniniame laiške laikraščiui „The Daily Telegraph“.

Kristi Miller tikino, kad Melas Gibsonas ją plūdo tol, kol buvo atitrauktas draugės Rosalind Ross, išreiškusios apgailestavimą dėl šio incidento.

„Maniau, kad jis man smogs į veidą“, – sakė fotografė, pridūrusi, kad Melo Gibsono žodžiai buvo įžeidžiami.

„Oskarų“ laureatas, atvykęs į Australiją režisuoti filmo apie Antrąjį pasaulinį karą „Pjūklo ketera“ („Hacksaw Ridge“), pastarąjį dešimtmetį jau ne kartą buvo patekęs į skandalus. 2011 metais Melas Gibsonas buvo apkaltintas savo buvusios merginos Oksana Grigorjevos sumušimu, o 2006 metais jis buvo nufilmuotas burnojantis prieš žydus, kai vienas žydų tautybės policininkas jį sustabdė vairuojantį neblaivų.

15min.lt

Naujausi straipsniai