Meistro pradangintą automobilį atgavęs Rytis Žvagulis: „Gal jis susiprotės ir atlygins žalą“

Rytis Žvagulis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-25 17:24
Penktadienį Žilvino Žvagulio sūnus Rytis viešai paskelbė apie savo dingusį „Volkswagen Phaeton“: patikėjo jį pažįstamam meistrui suremontuoti, o šis su visu automobiliu pradingo. Vis dėlto šią istoriją paviešinus R.Žvagulis netruko automobilį atgauti.

Dar penktadienio rytą R.Žvagulis Žmonės.lt pasakojo esąs šokiruotas: prieš tris savaites pažįstamam meistrui patikėjo savo automobilį, idant suremontuotų, tačiau šis kartu su visu  „Volkswagen Phaeton“ dingo it į vandenį.

Į Ryčio žinutes meistras neatsakė, telefono ragelio nekėlė, todėl garsenybės sūnus net kreipėsi į policiją dėl vagystės. 

Vis dėlto Žmonės.lt paviešinus šią istoriją automobilis netruko grįžti pas savininką. 

„Mašina grąžinta! Ačiū jums visiems už jūsų informaciją ir pagalbą šiandien!!! Tik per jus susiradau savo mašiną. Kitaip nežinau, kiek dar laukčiau. Aišku, pats nepasirodė, bet tas bus sprendžiama teisme. Daug jūsų atsiliepė ir padėjo, kada reikėjo. Net tie, kurių ir nepažįstu. Ačiū labai. Aišku, dar neaiški mašinos būklė, bet nors yra vietoje. Bus tikrinama. Ačiū labai“, – viešai padėjusiems susigrąžinti automobilį dėkojo R.Žvagulis. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt R.Žvagulis pasakojo automobilį radęs dėl gerų žmonių pagalbos – kažkas, išgirdęs apie jo bėdą, pranešė, kuriame servise jo automobilis stovi, o tada R.Žvagulis ėmė tvarkytis pats.

„Paskambinau servisui, jie man pasakė, kad automobilis paimtas gal prieš 10 minučių. Tada paskambinau meistrui, kuriam automobilį buvau atidavęs. Jis pasakė, kad automobilis pastatytas prie vienos parduotuvės, kad galiu važiuoti jo pasiimti. Tik mašinos raktelius man paduos kažkas kitas – ateis jo draugas pareigūnas ir perduos“, – pasakojo Rytis.

Vis dėlto jis nėra tikras, kad istorija čia ir pasibaigs. „Laukiu, kada bus patikrinta mano mašina. Aš nežinau jos būklės, nežinau, kas jai buvo padaryta, kodėl jos negrąžino tris savaites. Gal ji, pavyzdžiui, buvo daužta. Nieko nežinau... Gal jis pats susiprotės ateiti ir atlyginti man žalą? Bet ją jis turės atlyginti. Vis tiek mašinos neturėjau tris savaites. Taip žmonės nedaro“, – svarstė R.Žvagulis. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai