Mariui ir Renatai Jampolskiams gimė dukra, tėvai išrinko Viltės vardą

Marius ir Renata Jampolskiai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-01 11:28
Aktoriaus Mariaus Jampolskio ir jo žmonos Renatos šeimoje – itin džiugios nuotaikos. Porai pirmadienį gimė dukra. Šią žinią Žmonės.lt patvirtino M.Jampolskis.

„Viskas gerai, tiek Renata, tiek mergaitė jaučiasi puikiai. Po patikrinimo jos sveikata 10 iš 10“, – Žmonės.lt sakė laimingas tėvas.

Tėvai mergaitę pavadino Vilte.

Pasak M.Jampolskio, vaikas buvo labai lauktas ir planuotas. „Jaučiuosi kaip prieš didelius darbus. Dabar prasidės visi įdomumai“, – juokėsi jis.

Jampolskiams dukra gimė paskutinę lapkričio dieną, apie 13 val. Mergaitė gimė 52 cm, 3320 gr svorio.

Apie R.Jampolskės nėštumą Žmonės.lt pranešė birželio pradžioje. Tada žinoma moteris apie laukiantį šeimos pagausėjimą nebuvo linkusi atvirauti.

„Pirmi trys mėnesiai buvo labai sunkūs, bet dabar jau galime džiaugtis“, – Žmonės.lt sakė R.Jampolskė.

Iš pirmosios santuokos M.Jampolskis turi sūnų.

Romantiškos vestuvės pajūryje

Žmonės.lt primena, kad Marius ir Renata susituokė 2013-ųjų rugpjūčio 31-ąją – pora iki santuokos draugavo dvejus metus.

Uždara tuoktuvių ceremonija įvyko Botanikos parko pašonėje ant smėlėto Baltijos jūros kranto įsikūrusiame viešbutyje „Auska“. Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė viešbučio kieme pastatytoje palapinėje. Nuotaką svarbiausią gyvenimo dieną puošė dizaineris Liutautas Salasevičius.

Pirmą kartą viešumoje Marius ir Renata pasirodė dar 2011 metų vasarą, o jau po metų aktorius pasipiršo savo mylimajai. Romantiškos piršlybos įvyko namuose, „Sidabrinių gervių 2012“ apdovanojimų ceremonijos vakarą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai