Maratonininkė Diana Lobačevskė į Portugalijos sporto stovyklą vyko su dukra Atėne

Diana Lobačevskė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2015-03-02 13:59
Maratonininkė Diana Lobačevskė (34) tris savaites viešėjo Algarvėje, Portugalijoje. Tiesa, pamačius jos ir dukrelės Atėnės nuotraukas iš pajūrio nė neįtartum, kad čia sportininkė atvyko toli gražu ne atostogauti, o intensyviai ruoštis varžyboms. Gražios ir saulėtos laisvos akimirkos su dukra buvo itin reta, tačiau pati maloniausia sporto stovyklos pramoga.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Sportinininkė Portugalijoje intensyviai ruošėsi varžyboms, todėl pasimėgauti nuostabia gamta ir puikiu oru galėjo itin retai – dienotvarkė griežta ir sustyguota valandų tikslumu.

„Monte Gordo stovyklauju jau penktus metus – tai būna viena iš pirmų stovyklų, kur ruošiuosi pavasario maratonui. Čia susirenka nemažai bėgikų iš Europos, nes oras geras ir labai tinkamas bėgiojimui žiemą. Be to, labai gerai, kad viskas vyksta Europoje ir bėgikams nereikia toli skristi. Čia atvykstu 3–4 savaitėms ir nors nuotraukose matosi gražūs vaizdai – smėlis, žydras dangus, vandenynas, bet tą grožį matau labai retai, nes treniruočių krūviai labai dideli“, – atviravo Žmonės.lt kalbinta D.Lobačevskė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ir kaipgi atrodo tos sportininkų „atostogos“? „Per dieną būna dvi treniruotės, per savaitę nubėgame daugiau kaip 200 kilometrų. Režimas išties griežtas: treniruotės, poilsis, maistas, vėl treniruotės, daugiau beveik nieko ir nematau“, – pasakojo Diana.

Mano didžioji pagalbininkė – mama, be jos aš nieko nepadaryčiau...

Šiais metais stovykloje kartu su ja buvo ir metukų dar neturinti dukra Atėnė, kurią prižiūrėti padeda D.Lobačevskės mama – be jos pagalbos sportininkė niekaip nesugebėtų suderinti pasiruošimo maratonui ir dukros priežiūros.

„Šiais metais Atėnytę pasiėmiau kartu su savimi, nes mano vyras stovyklavo Graikijoje su rinktine. Labai džiaugiuosi, kad dukrytė galėjo kasdien mėgautis gražiais vaizdais ir miegoti prie vandenyno. Mano didžioji pagalbininkė – mama, be jos aš nieko nepadaryčiau, nes ji 100 procentų apsiima dukrelės priežiūrą, leidžia man pailsėti – turėdama šią retą progą galiu skirti laiko savo poilsiui. Esu visiškai atsidavusi treniruotėms, todėl naujas sezonas bus labai įdomus“, – šyptelėjo sportininkė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Maratonininkė Diana Lobačevskė nustebino seksualia suknele: „Be kedų manęs niekas nematęs“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai