Manto Katlerio pietūs Kambodžoje: tarantulas, skorpionas, lervos ir krokodiliena

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-02 15:25
Šiuo metu Kambodžoje su draugais ir mylimąja Aiste atostogaujantis humoristas Mantas Katleris nebijo išbandyti neragautų patiekalų. Pavyzdžiui, savaitgalį kompanija apsilankė egzotiškame restorane, kuriame skanavo vabalų, tarantulų, skorpionų ir krokodilienos.

Žmonės.lt jau rašė, kad M.Katleris per didžiąsias metų šventes leidosi į įspūdingą kelionę – lankėsi Indijoje, dabar vieši Kambodžoje, o planuose – Tailandas ir Vietnamas.

Laiko kelionės metu ši kompanija su M.Katleriu priešaky nešvaisto: drąsiai išbando tai, apie ką Lietuvoje galėtų tik pasvajoti, ir kaupia įspūdžius. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pavyzdžiui, šeštadienį pietus draugai valgė egzotiškame restorane, kur užsisakė... Vabalų, tarantulų, skorpionų ir krokodilienos. 

„Užsisakėme didelę porciją ir dar plius keletą iešmelių krokodilienos“, – Žmonės.lt pasakojo M.Katleris. 

Tiesa, sako ragauti šių įmantrybių ryžosi ne visi: vienas draugas prie patiekalų nė neprisilietė. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Pradėjome nuo skorpionų. Patiko labai. Tada pasidalinome tarantulą. Buvo dar geriau. Toliau ragavome žiogus, lervas ir pyragėlius. Egzotiška, skanu, bet liko gal pusė lėkštės. Visgi smegenys įsijungia po kiek laiko ir supranti, ką čia valgai“, – juokėsi M.Katleris. 

Humoristas pridūrė, kad krokodiliena kompanijai taip pat pasirodė skani. „Dabar bandom prikalbinti vieną draugą, kad tropinį tarakoną suvalgytų visą“, – įspūdžiais tiesiai iš Kambodžos dalijosi M.Katleris. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Vietname poilsiaujanti Erika Purauskytė ragavo krokodilo mėsos: „Nors esu vegetarė, buvo tikrai skanu“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Naujausi straipsniai