Mantas Wizardas debiutuos subtiliai erotiškoje varjetėje – pristatys naujus triukus

Mantas Wizard / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-07 10:19
Artėjančią lietuvių meilės deivės Mildos dieną vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami pasitikti stebint subtiliai erotišką varjetė programą su „Showagency“ atlikėjais bei magijos ir iliuzijų virtuozu Mantu Wizardu. Renginio žiūrovams Mantas pirmą kartą pademonstruos du visiškai naujus savo triukus, verčiančius suabejoti įprasta laiko tėkme. Šou bus galimą išvysti jau gegužės 7 dieną „New York“ muzikiniame klube.

„Vieni pavasarį tvarko drabužių spintas, o aš peržiūriu savo šou programą, įnešdamas į ją dar daugiau aistros. Juk magija – tai meilės menas, kuriantis stebuklus, tam tikras iliuzijas, atspindinčias tavo troškimus“, – sako unikaliam pasirodymui besiruošiantis garsus iliuzionistas Mantas Wizardas.

Per metus magas surengia vos keletą viešų pasirodymų, todėl varjetė vakaras ne tik žiūrovams, bet ir jam pačiam, bus ypatingas. 

„Varjetė – pramogų pasaulio mama. Tai aukso vidurys, sujungiantis teatrą, meną, pramogas, miuziklus ir magiją. Teko dalyvauti labai ryškius ir gilius prisiminimus palikusiuose varjetės šou Prancūzijoje ir Olandijoje, tačiau Lietuvoje tokio žanro renginyje pasirodysiu pirmą kartą. Nekantrauju išvysti žiūrovų reakcijas, jų nuspėti iš anksto – neįmanoma“, –  tikina M. Wizardas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Magas varjetės vakaro „New York“ klube lankytojams pademonstruos tiesiai iš Paryžiaus parsivežtus kelis šimtmečius skaičiuojančius, tačiau moderniai perteiktus varjetė triukus. Taip pat žiūrovų vaizduotę žada kurstyti triukais, paremtais Leonardo da Vinci, „Romeo ir Džiuljetos“, „Operos fantomo“ ir kitų istorijų motyvais. Anot M. Wizardo, didžiausią sensaciją sukels jo unikalus ir pirmą kartą viešai demonstruojamas triukas apie subjektyviąją laiko tėkmės pusę.

Prancūziško „Moulin Rouge“ kabareto nuotaiką renginyje spinduliuos ir profesionalūs atlikėjai iš Rygos „Showagency“. Jie žiūrovams pademonstruos tradicinius varjetė šokius, tarp kurių ir legendinį kankaną.

Šokius ir magiją sujungiantis pramoginis spektaklis  vyks gegužės 7 dieną, muzikiniame teatre „New York“, Vilniuje. Renginio pradžia 20 valandą. Bilietus į renginį galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ar internetu.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai