Mantas Petruškevičius iš Paryžiaus: „Aplink kažkoks košmaras“

Mantas Petruškevičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-14 11:01
Į Paryžių kelioms dienoms darbiniais reikalais išvykęs floristas Mantas Petruškevičius nesitikėjo, kad mieste, kuriame jaučiasi lyg antruose namuose, jam teks patirti tokį košmarą. „Ta naktis buvo kažkas baisaus“, – apie kruvinojo penktadienio išpuolius Paryžiuje Žmonės.lt kalbėjo Mantas.

Lapkričio 13-iosios vakarą jis leido restorane, kai netikėtai išgirdo sprogimą, iškart po to mieste įsijungė sirenos. Iš pradžių M.Petruškevičius sako net nesupratęs, kas įvyko, tačiau jau po akimirkos restorano darbuotojai paaiškino, kad sostinėje vyksta teroristų išpuoliai.

„Apėmė panika. Buvome nelabai toli tos vietos, kur viskas prasidėjo“, – kalbėjo M.Petruškevičius.

Iškart po įvykių jis grįžo į viešbutį kuriame gyveno, šiuo metu stilistas saugus. Tiesa, sėdant į taksi jam teko susidurti su neeiline situacija.

„Išsikvietėme taksi ir patyrėme labai įdomų jausmą. Prieš lipant į automobilį mums kareiviai įrėmė šautuvus, nusitaikę stovėjo, turėjome pasakyti, kas mes ir kur važiuojame. Be patikros niekur niekas negali pajudėti“, – pasakojo jis.

Pasak M.Petruškevičiaus, patys prancūzai taip pat panikoje, daugelis iš anksto planuotų renginių čia atšaukti. „Dar nemačiau tokio tuščio miesto. Čia paskelbta ypatinga padėtis, negalima niekur išeiti“, – pasakojo jis.

Į Lietuvą M.Petruškevičius turėtų grįžti antradienį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Karolina Toleikytė ir Natalija Martinavičienė kruvinojo penktadienio vakarą buvo Eliziejaus laukuose

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai