Mantas Petruškevičius apie naktinių klubų „face control“: vulgarių moterų ir bukagalvių jis neįleistų

Mantas Petruškevičius ir Asta Valentaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-01 13:41
„Jeigu matai, kad prie klubo durų privažiuoja prabangus automobilis, kuris iš išorės yra gražus, viduj – gal apipuvęs, ir išlipa toks bukagalvis, kuris dedasi viskuo ir nori įeiti į klubą, tai aš, būdamas savininku, neįleisčiau. Tokių pas mus yra labai daug“, – „Žinių radijo“ laidoje „Aukšta klasė“ trečiadienį sakė Mantas Petruškevičius.

Pasak jo, būna ir naglų bei vulgarių moterų, kurių M.Petruškevičius į klubus neįleistų, bet būtent jas dažniausiai ir įleidžia, nes, pasak stilisto, vyrų klasei tokios patinka.

„Tokių (moterų – red.) yra daug, bet aš dažniausiai tokias ignoruoju, nes man tiesiog yra atgrasu“,– kalbėjo M. Petruškevičius.

Pasak jo, visur yra tikrai smagių žmonių, kuriuos visada malonu pakviesti, bet yra ir pogrindžio žmonių, kurių stilistas mielai vengtų.

„Iš ko tai matosi – iš jų bendravimo, pasisveikinimo, stovėsenos, manierų. Ne visiems gi reikia išsižergti ir vaikščioti išsižergus“, – sakė jis.

Laidos „Aukšta klasė“ įrašą galite pažiūrėti čia:

Pagal kokį sąrašą Mantas Petruškevičius atrinktų žmones į klubus?Laidos „Aukšta klasė“ video įrašas čia - http://bit.ly/1eii4k6

Posted by Žinių radijas on 2015 m. liepos 1 d.

Naujausi straipsniai