Mantas Katleris nebe vienišas: „Taip, ji – mano mergina“

Mantas Katleris ir jo mergina Aistė / T.Šimkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-09 18:16
Savaitgalį naktiniame klube besilinksminęs humoristas Mantas Katleris laiką leido ne tik su bičiuliais, bet ir su žavia tamsiaplauke. Žiniasklaidą apskriejusi nuotrauka netruko sulaukti dėmesio ir pakurstyti spėlionių: ar žavi nepažįstamoji – Manto mergina ar tiesiog viena iš jo gerbėjų ar bičiulių?

Žmonės.lt susisiekus su pačiu M.Katleriu paaiškėjo, kad žavi tamsiaplaukė Aistė K. (pavardė redakcijai žinoma, – red.past.) – iš tiesų yra antroji jo pusė.

„Taip, ji – mano mergina. Neplanavau jos nei slėpti, nei labai afišuoti, tiesiog taip išėjo, kad klube mus nufotografavo kartu ir ta nuotrauka visur apskriejo“, – sakė Žmonės.lt kalbintas M.Katleris.

Penktadienio vakarą jis kartu su mylimąja Aiste ir bičiuliais Mantu bei Indre Stonkais leido sostinės kokteilių klube „Pantera“, kur ir buvo nufotografuoti.

Kartu – tris mėnesius

Mantas teigė, kad mergina viešumo tikrai nesiekia, todėl daugiau pasakoti apie savo draugę kol kas nenorintis, mat ji – ne viešas žmogus.

Susipažinome vasarą, draugaujame, kol kas viskas labai gerai.

Humoristas negailėjo merginai komplimentų ir paatviravo, kad kartu jie – kelis mėnesius, todėl draugystė dar tik įsisiūbuoja.

Faina panelė, labai graži. Susipažinome vasarą, draugaujame, kol kas viskas labai gerai. Na, bet trys mėnesiai dar per mažas laiko tarpas, kad galutinai pamatytum, koks žmogus šalia. Gal ji žudikė kokia, o aš dar nežinau (juokiasi). Per tiek laiko žmonės dar gali puikiai nuslėpti visus savo blogus bruožus, todėl dabar viskas labai faina, o kaip bus toliau – matysime“, – šypteli M.Katleris.

T.Šimkaus nuotr.
T.Šimkaus nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai