Manekenė Karolina Toleikytė atrado irklenčių sportą

Karolina Toleikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-22 10:12
Įveikusi brandos egzaminų sesiją manekenė Karolina Toleikytė likusį vasaros atostogų laiką leidžia aktyviai: ne tik keliaudama po egzotiškus kraštus ir Lietuvos pajūrį, bet ir intensyviai sportuodama suaugusiųjų sporto stovykloje, kur ne tik išbando skirtingas sporto šakas, bet ir laikosi subalansuotos mitybos rėžimo.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Manau, kad aktyvus sportas yra reikalingas visiems, taip pat ir man. Šešias dienas praleisti suaugusiųjų sporto stovykloje mane įkalbėjo stovyklos vadovė Vlada Musvydaitė, nes jau seniai jai sakiau, jog noriu sutvirtinti savo kūno raumenis, praleisti atostogų laiką naudingai ir pamiršti apie egzaminų sukeltą stresą“, – teigė Karolina.  

Nors garsi manekenė nevengia apsilankyti ir  sporto salėse, aktyvus laisvalaikis gryname ore Karolinai – daug malonesnis. „Vakar stovykloje turėjau treniruotę su pasaulio dviračių sporto čempionu Tomu Vaitkumi. Treniruotė buvo išties intensyvi, todėl šiandien iš lovos išlipti buvo gan sudėtinga“, – pasakojo K. Toleikytė.

Pasak jos, viena sunkiausių užduočių sporto stovykloje – priprasti prie subalansuotos mitybos rėžimo. „Vos per kelias dienas atradau daug naujų skonių ir net naujų maisto produktų, kurių niekuomet neįtraukdavau į savo maisto racioną. Manau, kad laukia pokyčiai ir namų šaldytuve“, – sakė Karolina.

Šešias dienas Prienuose vykstančioje suaugusiųjų sporto stovykloje K. Toleikytė išbandė daug dar niekuomet nebandytų sporto šakų, tačiau labiausiai merginą sudomino irklenčių sportas.

„Pirmą kartą lipti ant irklentės labai bijojau, tačiau profesionalus treneris paaiškino ir padėjo įvaldyti šį vandens sportą, kuris ne tik priverčia raumenis dirbti, bet ir atpalaiduoja mintis, nuramina protą, padeda pamiršti stresą. Žinau, kad rytoj ir vėl lėksiu treniruotis“, – entuziastingai pasakojo K. Toleikytė.

Nors stovykla dar tik įpusėjo, Karolina džiaugiasi produktyviu poilsiu, sureguliuotu dienos rėžimu, sveikatos ir mitybos specialistų patarimais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kristina Tarasevičiūtė išbandė irklentę Neryje: įspūdingi vaizdai, meditacija ir nuotykiai krūmuose

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai