Manekenė Dong Lei iš Kinijos stebina neįtikėtino ilgio kojomis

Dong Lei / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-12 21:18
Kinijos modelių šou „Supermodel“ sudalyvavusi 20-metė Dong Lei (20 m.) akimirksniu tapo žvaigžde savo šalyje, o ja susidomėjo ir pasaulio žiniasklaida – tokio dėmesio ji sulaukė dėl savo ypač ilgų kojų.

180 cm ūgio mergina gali pasigirti stebėtinai ilgomis, net 115 cm siekiančiomis kojomis.

Apie ilgakoję Dong Lei Kinija sužinojo, kai mergina nutarė pamėginti laimę televizijos modelių šou „Supermodel“. Vos ją pamatę, komisijos nariai neteko žado – juos papirko ilgos ir laibos merginos kojos.

„Man atrodo nuostabu tai, kad aš taip staiga tapau interneto žvaigžde! – džiaugėsi Dong Lei. – Aš tikrai mėgaujuosi savo dabartiniu gyvenimu ir darbu, daug keliauju, o mano darbas – tarsi atostogos. Esu pasirengusi sunkiai dirbti, kad kuo daugiau pasiekčiau, ir tikiuosi geriausio.“

Dong Lei iš Anhui provincijos rytinėje Kinijoje ilgas kojas paveldėjo iš tėvų – jie abu yra labai aukšti.

Daugiau Dong Lei nuotraukų galite pamatyti ČIA.

Nors tokių ilgakojų kaip Dong Lei pasitaiko gana retai, vis tik ji nėra ilgiausių kojų savinininkė mados pasaulyje. Tokia pasiskelbė esanti manekenė Brooke Banker, kurios kojų ilgis siekia 119 cm. O pačias ilgiausias kojas pasaulyje turi buvusi krepšininkė Svetlana Pankratova iš Rusijos, jos kojų ilgis siekia net 131 cm.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai