Lytį pakeitęs Kim Kardashian patėvis ant „Vanity Fair“ viršelio pristatė pasauliui savo naująjį „aš“

Lytį pasikeitęs Bruce'as Jenneris dabar vadinsis Caitlyn Jenner / „Vanity Fair“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-01 22:26
Lytį pasikeitęs Kim Kardashian (34 m.) patėvis Bruce'as Jenneris (65 m.) pirmadienį sudrebino internetą: ant žurnalo „Vanity Fair“ viršelio jis pristatė savo naująjį „aš“ – nuo šiol jis yra Caitlyn Jenner.

Apie Kardashianų šeimynėlę pirmadienį kalbėta su kaupu – pirmąją dienos pusę visą pasaulio žiniasklaidą apskriejo žinia, kad Kim Kardashian pagaliau pavyko pastoti ir ji laukiasi antrojo vaiko, o kitoje dienos pusėje pasirodė internetą sudrebinęs žurnalo „Vainty Fair“ viršelis.

Fotografė Annie Leibovitz išskirtinėje fotosesije įamžino buvusį olimpietį Bruce'ą Jennerį, kuris žurnalo viršelyje santūriai pristatė ne tik savo naująją išvaizdą, bet ir vardą, kuriuo nuo šiol norėtų būti vadinamas – Caitlyn Jenner.

Vos tik pasirodžius žurnalo viršeliui su Caitlyn pasipylė liaupsės – pramogų pasaulio žvaigždės, paprasti žmonės ir transeksualai visame pasaulyje gyrė Bruce'o Jennerio pasiryžimą nebesislapstyti.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Jaunystėje Bruce'as Jenneris buvo garsus sportininkas, 1976-aisiais olimpinėse žaidynėse jis pelnė aukso medalį dešimtkovės rungtyje. 

Bruce'as Jenneris susilaukė šešių vaikų su trimis moterimis, tačiau dabar pripažįsta, kad visą gyvenimą gyveno mele – visą tą laiką jis iš tiesų jautėsi esąs moterimi.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai