Londone koncertavusios „4 Roses“: „Lietuviai ten gali rasti daugiau, nei tik darbą“

Eglė Keturkė, Giedrė Girnytė ir Akvilė Matukaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-11 12:34
Londono lietuviams koncertavusios „4 Roses“ merginos džiaugėsi ne tik koncertu svečioje šalyje, bet ir galimybe pamatyti patį miestą. Atlikėjos Londono centre praleido vos 4 valandas, bet spėjo pamatyti bene svarbiausius šio miesto simbolius.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Turėjome pusdienį iki skrydžio, taigi ilgai nedvejodamos sėdome į taksi ir po valandos jau buvome miesto centre. Esant galimybei bent šiek tiek pažinti miestą, pamiršome nuovargį ir su džiaugsmu išlėkėm į greitą turą. Big Ben’as, žymioji Londono akis, Bakingemo rūmai, Trafalgaro aikštė... Visa tai pamatyti ir pajusti tikrąją Londono dvasią bei unikalumą spėjome per keletą valandų. Įspūdžiai patys geriausi – tautybių įvairovė, įstabūs statiniai, visas miestas tiesiog verda!“, – kalbėjo merginos.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nors svečiose šalyse gyvenantiems lietuviams merginos dainuoja ne pirmą kartą, Londone pasijautė kitokia dvasia. 

„Tokie koncertai  gali sužadinti patriotinius jausmus. Tautiečiai ten, rodos, išsiilgę savo gimtos kalbos ir iki kraujo pažįstamų dainų. Tikriausiai nebuvo dainos, kurios jie netrauktų kartu“, – sakė merginos.

Jų teigimu, kartais rodės, kad minia dainuoja garsiau už jas pačias:  „Lietuvoje panašios reakcijos nėra tokios dažnos. Ten jautiesi laukiamas, kaip gaivus Tėvynės oro gūsis.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai