Londone koncertavusio Sashos Song publika nepaleido visą valandą

Sasha Song Londone / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-14 13:26
Praeitą savaitgalį, viename iš prestižinių Londono restoranų „TOP 1 Forever“, esančiame prie pat Temzės upės, vyko solinis Sashos Song koncertas, kuriame susirinko ne tik patys ištikimiausi gerbėjai, paauglystės draugai (Sasha gyveno Londone nuo 15 metų), bet ir atlikėjo giminės, žmonės iš muzikos verslo pasaulio.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vietoje 5-ių suplanuotų dainų publika nepaleido jo dar visą valandą, dainavo ir šoko kartu su Sasha Song.

„Aš nesitikėjau, kad Londono publika mane priims taip šiltai, įskaitant tai, kad pusė publikos buvo anglai“,  – sakė atlikėjas.

Į koncertą taipogi atvyko buvęs kompanijos „Sony Music“ atstovas. Po koncerto jis paspaudė Sashai ranką ir pasakė, kad turi jam keletą pasiūlymų.

Labiausiai dainininką sužavėjo draugų, kurių nematė apie 10 metų, dalyvavimas koncerte.

„Tai sukėlė man didžiulę nostalgiją Londonui. Mano draugai visi skirtingi, skirtingo amžiaus ir rasės, turintys karjeras ir tikslus, žmonės su kuriais įdomu ir malonu bendrauti. Buvo daug apie ką pasišnekėti, ir rimtų temų ir daug linksmų, ir netgi gėdingų paauglytės prisiminimų iš Londono laikų, bet deja, visam tam mes turėjome tik vieną vakarą. Kadangi artimiausiu metu turiu nemažai suplanuotos veiklos Londone, esu įsitikinęs, kad galimybių pasimatyti turėsime daugiau. Nors aš labai myliu Lietuvą, savo gimtinę, Londonas visada liks mano antrieji namai“,  – sakė atlikėjas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai