Liutauro Salasevičiaus suknelę laimėjusi Gerda apstulbo: dizaineris manė, kad trumpam paskolino

Gerda Mažeikaitė laimėjo Liutauro Salasevičiaus suknelę
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-17 14:09
Dizainerio Liutauro Salasevičiaus suknelę konkurse laimėjusi 18-metė Gerda Mažeikaitė nė nenutuokė, kad iš tiesų drabužis jai buvo tik paskolintas. Kaip Žmonės.lt pasakojo Gerdos mama Jovita Mažeikienė, mėnesį pasidžiaugusi prabangia suknele jos dukra sulaukė dizainerio atstovės reikalavimo prizą grąžinti, vėliau esą į konfliktą įsikišo ir pats Liutauras Salasevičius: kaip galėjote nesuprasti, kad suknelę tik skolinu?

Prieš Liutauro Salasevičiaus kolekcijos „Miesto raganos“ pristatymą išgirdusi apie nuotraukų konkursą, kurio metu jaunos merginos buvo kviečiamos įrodyti esančios „geresnės už Oksaną Pikul-Jasaitienę“, 18-metė kaunietė Gerda nedvejojo – kodėl nesudalyvauti, jei viskas, ko reikia, tėra atsiųsti savo nuotrauką? O pagrindinis konkurso prizas – išties viliojantis: dizainerio Liutauro Salasevičiaus suknelė ir paties menininko sukurtas įvaizdis... 

Gerda nusiuntė savo fotografiją, balsavusių internautų sprendimu pateko į geriausiųjų dešimtuką, ir vėliau pavergė komisiją – Oksana Pikul-Jasaitienė ir Liutauras Salasevičius patys nusprendė, kad kaunietė verta nugalėtojos titulo ir didžiojo prizo. Dizainerio salone Vilniuje Gerda atsiėmė pažadėtą suknelę. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vis dėlto ilgai nauju drabužiu džiaugtis merginai neteko – jos mama Jovita ryžosi viešai papasakoti, kas įvyko po laimėjimo praėjus mėnesiui.

„Ketvirtadienį mano dukra sulaukė dizainerio asistentės skambučio. Ji pakeltu tonu pareikalavo, kad suknelę kuo greičiau grąžintume. Dukra pasimetė, pasakė, kad yra iš Kauno, Vilniuje, kur yra salonas, greitu metu tikrai nebus... O asistentė pareiškė, kad suknelės jiems reikia labai greitai. Tada pasimetusi dukra pasakė, kad galbūt galėtų atsiųsti drabužį paštu, o supykusi asistentė pareiškė, kad čia ne kokia suknelė iš „Zaros“ – jeigu dings, pati turės atsakyti“, – Žmonės.lt sakė J.Mažeikienė. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nustebinta ir nusivylusi Gerda po pokalbio su asistente netruko paskambinti mamai. „Ji sakė, kad yra labai nusivylusi – juk laimėjo suknelę, o dabar ją reikia grąžinti“, – pasakojo J.Mažeikienė. 

Ir ji, ir dukra įsitikinusios: konkurso, kuriame dalyvavo mergina, taisyklėse nebuvo nurodyta, kad suknelė tėra skolinama – juk „laimėti suknelę“ reiškia ją gauti visam laikui... Be to, jei suknelė būtų tik paskolinta, anot J.Mažeikienės, juk būtų reikėję pasirašyti kokią nors skolinimo ar nuomos sutartį. Tačiau suknelė atiduota už „ačiū“. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Bet L.Salasevičius pagalvojo kitaip. „Pati kalbėjau su juo telefonu, aiškinomės situaciją. Jis kalbėjo taip pat pakeltu tonu, galų gale pasakė, kad ir pasiliktume tą suknelę, o tada metė ragelį“, – tikino G.Mažeikienė. Laimėta suknelė tebekaba Mažeikų namuose.

Gal pats Liutauras nežinojo konkurso sąlygų? „Taip jam ir pasakiau, – sakė J.Mažeikienė. – Jis man sakė, kad nieko tose taisyklėse įsigilinęs neskaitė. Bet ar mes dėl to kalti? Juk ten jo vardas, pavardė... Kaip galima neskaityti?“

Tačiau dėl kilusio incidento kaunietės nesijaučia įžeistos ar įskaudintos – jos tikina likusios tiesiog nesupratusios. „Pagal tas konkurso taisykles, yra dar ir antra prizo dalis – Liutauras Salasevičius turėtų sukurti dukrai asmeninį įvaizdį. Tačiau apie tai nebėjo jokia kalba“, – sakė J.Mažeikienė.

Paklausta, ar kreipsis į dizainerį, kad šis pažadėtą įvaizdį sukurtų, merginos mama tik numojo ranka: „Nebent Helovinui“.

Žmonės.lt bandė susisiekti su pačiu L.Salasevičiumi, tačiau šiuo metu dizaineris išvykęs ir telefonu neatsiliepia.

Netrukus socialiniame tinkle, L.Salasevičiaus mados namų „Madam pareis vėliau“ puslapyje, atsirado toks įrašas:

Sveiki, sveiki, būdamas išvykęs ir neturėdamas normalaus interneto tik dabar pamačiau, koks kilo triukšmas dėl suknelės… Įvyko paprasčiausias nesusikalbėjimas. Suknelė, kuri dabar yra pas Gerdą iš tikrųjų ir buvo jai paskolinta renginiui, o tikroji Jos Suknelė dar tik bus siuvama, juk tokia ir turi būti Suknelė. Labai apgailestauju dėl nesusikalbėjimo, o grįžęs iš kelionės iš karto susiskambinsiu su Gerda, kad galėtume pradėti kurti Jos Suknelę ir naują įvaizdį.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai