Liucinai Rimgailei ir Arnui Mazėčiui iškilmingai įteikti viešųjų ryšių magistro diplomai

Liucina Rimgailė ir Arnas Mazėtis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-22 16:25
Verslininkei, šokėjo Tado Rimgailos žmonai Liucinai, o taip pat ir LRT žurnalistui Arnui Mazėčiui ketvirtadienio popietę Vilniaus universiteto centrinių rūmų Teatro salėje iškilmingai įteikti magistro diplomai.

Sausio pradžioje kavinukės „Liu Patty“ savininkė L.Rimgailė ir A.Mazėtis sėkmingai apsigynė magistro darbus ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete baigė ryšių su visuomene specialybę. Tai įrodantį dokumentą – magistro diplomą – jiems iškilmingos ceremonijos metu įteikė ketvirtadienio popietę. 

Prieš diplomų teikimo ceremoniją L.Rimgailė Žmonės.lt sakė neslepianti jaudulio. Likus valandai iki renginio pradžios ji dar juokavo nežinanti, kaip suspėti pasiruošti. „Ryte pasportavau, vėliau tvarkiau reikalus, o dabar nežinau, kaip čia laiku pasidažyti“, – juokėsi ji. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tačiau ir pasidažyti, ir pasipuošti ji suspėjo. Diplomą atsiėmė pasidabinusi gražiausiu aksesuaru – plačia šypsena. Pirmasis pasveikinti mylimą žmoną suskubo jos vyras Tadas Rimgaila. Jis Žmonės.lt sakė net nedvejojęs, ar dalyvauti ceremonijoje. O ir ceremonijos metu pasireiškė: Liucinai einant atsiimti diplomo Tadas pavymui šaukė „Tai mano žmona!“

A.Mazėtis taip pat nekantravo, kada diplomas atsidurs jo rankose – dalyvauti ceremonijoje kvietė visus bičiulius. O kai jau diplomą gavo, tai džiaugsmu tryško. Prieš diplomų teikimą A.Mazėtis sakė sveikinimo kalbą.

Tačiau nors diplomais rankose Liucina ir Arnas jau džiaugiasi, tikroji šventė jų laukia tik penktadienį – drauge su bendramoksliais visi žada pašėlti vienoje Vilniaus kavinių. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai