Lina Karoblytė parodė, kaip mankštintis paplūdimyje: „Rezultatas – kūno ir sielos harmonija“

Lina Karoblytė / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-03 12:10
Buvusi aktoriaus Žilvino Trato mylimoji, LNK šou „Aš myliu Lietuvą“ dalyvė Lina Karoblytė vasarą leidžia Palangoje. Čia ne tik lepinasi pajūrio teikiamais malonumais – kaitinančia saule, atpalaiduojančiu jūros vandeniu, bet ir puoselėja savo kūną. Su Žmonės.lt žurnalistais paplūdimyje susitikusi L.Karoblytė parodė, kokią mankštą reguliariai daro pliaže.

Į Palangą L.Karoblytė atvyko birželio pabaigoje, čia žada būti iki pat rugsėjo. Kurorte mergina ne tik lepinasi vasariškais malonumais, bet ir stengiasi patobulinti savo kūną. 

Būtent tokio „pasitobulinimo seanso“ metu Žmonės.lt L.Karoblytę ir pastebėjo. „Užtikote mane visai netikėtai, pajūryje darančią vakarinę mankštą. Po dviračio mynimo ir bendros kūno treniruotės aš medituoju. Mėgstu sportuoti viena, bet šįkart atlydėjo draugė“, – Žmonės.lt sakė L.Karoblytė. 

Pajūryje ji atliko jogos pratimus. „Sportą atradau visai neseniai, kai susipažinau su savo buvusiu vaikinu Žilvinu Tratu“, – sakė gražuolė.

Sako, paplūdimyje sportuoti mėgsta: „Sportas ant kranto, tarkim, dviračio minimas, reikalauja didesnės fizinės ištvermės, o grynas oras, bangų mūša, ramybė – visa tai, ko negali pasiūlyti joks sporto klubas. Nors pažįstami yra atsidarę sporto salę ant kranto – būtinai ir ten užsuksiu.“

Kaip seniai L.Karoblytė pradėjo sportuoti? „Joga užsiimu jau seniai, dviratį, kaip susisiekimo priemonę, imu naudoti nuo ankstyvo pavasario ir važinėju iki šalnų. Raumenųgrupes intensyviau pradėjau treniruoti tik atvykusi į pajūrį“, – sakė ji. 

Atlikdama mankštą L.Karoblytė daro tokius pratimus, kokių tuo metu norisi – neprievartauja savęs, nespaudžia. Viena mankšta trunka nemažiau valandos. Ir rezultatus pastebi: taip pasportavusi atsikrato neigiamų emocijų, tad miegoti eina pailsėjusi ir geros nuotaikos. „Rezultatas – kūno ir sielos harmonija“, – tikina. 

Tiesa, nors ir sportuoja, sveikuole L.Karoblytė savęs nevadina: „Deja, sveikuole savęs pavadinti negaliu, greičiau atsižvelgianti į produktų ekologij. Dažnai einu į turgų, auginu pati daržoves, ir duoną kepu pati. Mėgstu skaniai valgyti, todėl man sunku atsispirti mūsų tautinei virtuvei.“

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai