Ligoninėje gulinčiai Ievai Krivickaitei Makalius padovanojo kelionę

Ieva Krivickaitė ir Rimvydas Širvinskas-Makalius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-13 17:35
Akcijos „Nusiskusiu plaukus dėl sergančių vaikų“ sumanytojos, 17-metės Ievos Krivickaitės gerumas sulaukė atpildo. Gerais darbais ir kilnumu išgarsėjusi plungiškė, kuri dėl cukrinio diabeto šiuo metu pati guli ligoninėje, antradienio rytą gavo dovanų kelialapį į pasirinktą šalį.

Už gerą geru I.Krivickaitei atlyginti panoro kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius. Jaunas verslininkas kelialapį į pasirinktą šalį merginai įteikė ligoninės palatoje. 

„Pagalvojau, kad ir pačią Ievą reikia kažkaip nudžiuginti. Juk ji šitiek daug daro, pati dėl akcijos aukojasi. Sugalvojome padovanoti Ievai kelionę, kad pati galėtų pailsėti, paatostogauti kartu su sau brangiu žmogumi – mama, drauge ar kuo nors iš „Mamų unijos“, – Žmonės.lt sakė R.Širvinskas-Makalius. 

Visų pirma kelialapį Ievai jis norėjo įteikti per akcijos „Nusiskusiu plaukus dėl sergančių vaikų“ kulminaciją, kada pati I.Krivickaitė nusiskuto plikai. Visgi tuo metu Makalius viešėjo Maldyvuose ir gerą norą įgyvendinti teko vėliau. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Dabar radęs laisvo laiko susirašiau su Ievos drauge Diana. Ji pasakė, kad Ieva jau beveik dvi savaites guli ligoninėje Kaune – įgyvendinus akciją jos pačios sveikata labai pablogėjo. Taigi ankstyvą rytą išvažiavome į Kauną“, – pasakojo verslininkas. 

Į I.Krivickaitės palatą R.Širvinskas-Makalius įžengė rytą. Pradžioje mergina nesuprato, kokie reikalai jauną verslininką čia atgynė. Visgi vėliau negalėjo atsidžiaugti. 

„Labiausiai mane nustebino Ievos kuklumas. Ji visiškai nenori suvokti, kad pati daro kažką labai gero, ir už tai yra verta padėkos. Juk ji pati serga, bet savo ligą nustūmė į šalį – vos ne iki išsekimo stengėsi dėl kitų. Kai įteikiau jai kelialapį, ji net ėmė drebėti! Akis nuleido taip, tarsi kokį nusikaltimą būtų padariusi. Sakiau jai, kad dabar turi priimti visas dovanas – juk jos dėka tiek daug žmonių turėjo galimybę patys padaryti gerą darbą. Jos dėka gerai jaučiasi daugybė žmonių“, – svarstė R.Širvinskas-Makalius. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Iki šiol vos kartą užsienyje viešėjusi I.Krivickaitė dar neįsivaizduoja, kokią kelionių kryptį pasirinkti. Tačiau dega entuziazmu.

„Jos draugė man pasakojo apie vieninteles Ievos atostogas – kažkada su mama buvo Turkijoje. Ieva iki šiol atsimena tą kelionę, kokia buvo nuostabi. O aš žinau, kad pasaulyje yra ir dar gražesnių kampelių, kuriuos vertėtų pamatyti. Užtat pasakiau Ievai, kad kai tik sugalvos, kur nori važiuoti, kreiptųsi į mane – viską paimsim į savo rankas! Kol kas ji dar neturi minčių, kur važiuoti. Nori pirmiausia rasti tam laiko – septynias dienas, per kurias nereikėtų gydytis, nebūtų reikalų. Tačiau vos tik atsigaus, labai mielai norėtų išvykti“, – sakė verslininkas. 

Išgarsėjo gerais darbais

17-metė I.Krivickaitė visuomenės dėmesio sulaukė vykdydama pačios sugalvotą akciją „Nusiskusiu plaukus dėl sergančių vaikų“, kurios metu kvietė aukoti vėžiu sergantiems vaikams. 

Surinkusi 30 tūkst. eurų I.Krivickaitė ištęsėjo pažadą – nusiskuto storus ir ilgus plaukus.

Prie idėjos prisijungė ir garsenybės: siekdami atkreipti dėmesį į I.Krivickaitės akciją, plaukus nusiskuto Andrius Mamontovas, Andrius Tapinas bei Mantvydas Leknickas

Vos pasibaigus akcijai pašlijo pačios I.Krivickaitės sveikata: paūmėjus cukriniam diabetui paauglė pati paguldyta į ligoninę. 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai