Lietuvos radijo ir televizijos komisija pradėjo tyrimą dėl laidos „Prieš srovę“ šokiruojančio reportažo

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-20 16:38
Skandalingasis laidos „Prieš srovę“, kurią kuria žurnalistė Audrė Kudabienė, anonsas, taip pat antradienį parodytas laidos reportažas apie tragišką, tris mergaites pasiglemžusį gaisrą, sulaukė Lietuvos radijo ir televizijos komisijos dėmesio.

Apie šokiruojantį laidos „Prieš srovę“ reportažą ir laidos anonsą Žmonės.lt rašė antradienį. Laidoje buvo rodomi filmuoti kadrai, kuriuose – trijų vaikų gyvybes pasiglemžęs gaisras ir nesavu balsu dėl žuvusių vaikų raudanti motina. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Šokiruojantis laidos „Prieš srovę“ anonsas kelia aistras: Andrius Tapinas pratrūko

Vaizdai sukrėtė televizijos žiūrovus, A.Kudabienė parašė atvirą laišką.

TAIP PAT SKAITYKITE: Po kritikos šokiruojančiam laidos „Prieš srovę“ anonsui – atviras Audrės Kudabienės laiškas

Lietuvos radijo ir televizijos komisija trečiadienį pasitarime svarstė UAB „TELE-3“ televizijos programoje „TV3“ sausio 19 d. 20 val. laidoje „Prieš srovę“ transliuotą siužetą bei jo anonsą ir pradėjo minėto siužeto tyrimą, vadovaudamasi Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymu.

Laida pasakojo apie tragišką nelaimę, gaisre pražudžiusią tris mažamečius vienos šeimos vaikus, o laidos anonsas, rodomas mažamečiams prieinamu laiku, savo turiniu galėjo šokiruoti nepilnamečius ar jautrios psichikos žiūrovus ir galimai pažeisti minėtą įstatymą.

Audrė Kudabienė ir laidos „Prieš srovę“ anonso stop kadrai
Audrė Kudabienė ir laidos „Prieš srovę“ anonso stop kadrai

Naujausi straipsniai