Lietuvoje balandį turinti koncertuoti Janet Jackson stabdo turą „Unbreakable“

Janet Jackson / Koncerto organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-25 08:23
Balandį į Lietuvą turinti atvykti popmuzikos legenda Janet Jackson socialiniame tinkle „Twitter“ Kūčių vakarą gerbėjams pranešė liūdnų žinių. Dėl operacijos ji priversta atšaukti turo „Unbreakable“ pasirodymus.

Turas prasidėjo rugpjūtį ir buvo numatytas iki kitų metų birželio. Ji nenurodė, kokia konkrečiai operacija bus atlikta ir teigė plačiau to nekomentuosianti. 

„Sveiki visi... Su šventėmis jus visus. Turiu jums pranešti tai, ką šiandien sužinojau. Gydytojai netrukus man atliks operaciją. Man plyšta širdis, tačiau turiu jums pranešti, kad esu priversta atšaukti turo „Unbreakable“ pasirodymus iki pavasario. Koncertai bus perkelti į kitas datas. Prašau išsaugoti bilietus. Jie bus reikalingi, kai bus paskelbtas naujas turo grafikas. Prašau melskitės už mane, mano šeimą ir visą mūsų komandą šiuo sunkiu metu. Daugiau komentarų šia tema nebus. Labai jus myliu ir esu dėkinga už supratimą ir jūsų meilę. Viskas bus gerai“, – parašė popmuzikos legenda. 

Anksčiau buvo skelbiama, kad Kauno „Žalgirio“ areną 2016-ųjų pavasarį sudrebins vienos populiariausių visų laikų dainininkių šou.

J.Jackson koncertą Kaune buvo suplanavusi balandžio 22-ąją. Kol kas nežinia, ar renginys įvyks.

Žmonės.lt kalbintas koncerto Lietuvoje organizatorių „Live Nation Lietuva“ atstovas Alius Karablikovas sakė bent kol kas negavęs jokių oficialių J.Jackson atstovų pareiškimų. 

„Kol kas jokių žinių negavome. Kiek pats žinau, čia kalba eina labiau apie koncertus Amerikoje“, – Žmonės.lt sakė A.Karablikovas. 

Jis patikino, kad bilietų į koncertą Kaune prekyba tebevyksta, ji nebus stabdoma tol, kol to nepaprašys J.Jackson komanda. 

„Žinoma, kiekvienam dainininkui gali visko nutikti. Jei koncertą teks atšaukti, tada gerbėjams bus grąžinti pinigai“, – sakė A.Karablikovas. 

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai