Liepa Norkevičienė susitiko su jos giminaite „X Faktoriuje“ prisistačiusia Vilija: „Stojau į jos pusę“

Vilija Bartkevičiūtė ir Liepa Norkevičienė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-13 19:02
Dainininkė Liepa Norkevičienė nebepyksta ant jos giminaite prisistačiusios šou „X Faktorius“ dalyvavusios Vilijos Bartkevičiūtės (22). Antradienio vakarą garsenybė publikavo nuotrauką, kurioje besišypsančios merginos įsiamžino drauge, maža to, Liepa Vilijai dar ir savo debiutinį albumą padovanojo.

Masažistės V.Bartkevičiūtės pasirodymą „X Faktoriaus“ atrankoje televizijos žiūrovai išvydo prieš dvi savaites. Mergina neliko nepastebėta, mat stovėdama scenoje prisistatė skambiai: kaip L.Norkevičienės gimintaitė. 

Visgi pasirodė, kad giminystės ryšys tebuvo iš piršto laužtas: jį užginčyti suskubo patio L.Norkevičienė. 

„Apie ką jūs???? Kokia pusseserė? Aš nesusijusi su šia mergina jokiais giminystes ryšiais“, – feisbuke rašė Liepa.

V.Bartkevičiūtė teisinosi, kad buvo neteisingai suprasta. „Kalbėdama apie giminystės ryšį turėjau galvoje visai ką kitą. Man patinka Liepos dainos, jos kuriama poezija, eilės. Žaviuosi jos kūryba, todėl norėjau pasakyti, kad jaučiu su ja giminingą ryšį. Viskas, ką pasakojau į kameras, buvo prakarpyta, daug sakinių ištrinta ir sumontuota visiškai kitaip. Tapau apsišaukėlė ir melage. Man yra šokas, sunku atsigauti“, –Žmonės.lt kalbėjo Vilija.

Nesusipratimas virto skandalu: V.Bartkevičiūtė vargiai atsigynė Liepos gerbėjų laidytų kritikos strėlių, pati garsenybė siuto, kad kažkas kelią į šlovę bandė atrasti pasinaudojęs jos vardu.

Vis dėlto antradienį L.Norkevičienė viešai pareiškė, kad ant Vilijos visai nebepyksta. Priešingai, net stojo į jos pusę. 

„Pirmoji mano reakcija nebuvo labai teigiama. Dengtis kito žmogaus vardu, kad į tave būtų atkreiptas dėmesys, nepriderama ir negarbinga. Bet pamačiusi, kiek daug piktų žmonių mėgina pažeminti ir pasityčioti iš Vilijos, stojau į jos pusę. Svarbu suprasti savas klaidas ir prisiimti atsakomybę už jas. Ne giminės, bet giminingos sielos muzikai... Be galo džiaugiausi galėdama padovanoti Vilijai pirmąjį savo albumą“, – prie nuotraukos feisbuke rašė L.Norkevičienė. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai