Liepa Mondeikaitė ir Evaldas Norkevičius: „Planuojame gražiai gyventi ir džiaugtis vienas kitu“

Liepa Mondeikaitė ir Evaldas Norkevičius / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-05 11:59
Išskirtiniai kadrai iš smagios ir elegantiškos dainininkės, grupės „Pop Ladies“ narės Liepos Mondeikaitės (25) ir verslininko Evaldo Norkevičiaus (28) šventės bei priešvestuvinė jaunųjų fotosesija senoviniame dvare papuošė naujausią žurnalo „Žmonės“ numerį.

„Gyvenime esu turėjusi labai daug fotosesijų, bet tokios įspūdingos – dar niekada“, – džiaugėsi Liepa, šiuo metu su Evaldu kopinėjanti medų tolimoje šalyje. 

„Smagu, kad vestuvėse dalyvavo žmonės, kurie iš tiesų to norėjo, kurių nereikėjo įkalbinėti ir ilgai prašyti. Tokios progos labai padeda atskleisti, kam tu iš tiesų esi svarbus“, – sako Liepa.

Išlaidas pora dalijosi su tėvais, taip pat patys turėjo santaupų, susidėjo – ir išėjo jauki ir smagi šventė su šokiais iki paryčių ir žvaigždžių koncertu.

Dovana ir didžiulis siurprizas nuotakai buvo ilgai repetuotas Evaldo ir jo draugų šokis.

Liepa taip pat neliko skolinga – išrinktajam dovanojo romantišką dainą.

Nors buvo labai gaila, prieš linksmąją dalį Liepai teko nusivilkti ir gražiąją suknelę. Dizainerė jai sukūrė glaustinukę su trumpu sijonu šokiams ir kelnių kostiumą vakarinei daliai.

Visus pradžiugino jaunųjų šokis su įspūdingais piruetais pagal Johno Legendo dainą „All of Me“. Paskutiniais svečiais pokylį baigė tik septintą.

Priešvestuvinė jaunųjų fotosesija ir gražiausios šventės akimirkos – žurnale „Žmonės“.

 

Naujausi straipsniai