Lidija Rasutis pristatė naują širdies draugą – Kanados lietuvį Medardą Karalių

Lidija Rasutis ir Medardas Karalius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-23 21:29
Ketvirtadienio vakarą į Vilniaus Valdovų rūmuose vykusį išskirtinį Leono Somovo ir Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertą „Istorijos“ atskubėjo visas būrys jų bičiulių, tarp kurių buvo ir žinomų pramogų pasaulio atstovų. Pasiklausyti koncerto atvyko Amerikos lietuvė, verslininkė ir buvusi kelių TV laidų dalyvė Lidija Rasutis, kurią atlydėjo naujas širdies draugas.

L.Rasutis į Valdovų rūmų kiemelį atvyko puikiai nusiteikusi ir besišypsodama. Ir nenuostabu – moterį į koncertą atlydėjo jos naujasis draugas, Kanados lietuvis Medardas Karalius.

„Čia mano naujas širdies draugas, draugaujame beveik metus, todėl viskas dar labai puiku!“ – Žmonės.lt sakė L.Rasutis.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Moteris pasakojo, kad M.Karalius gyvena Toronte, Kanadoje, tačiau vasarą kartu su ja mielai vieši Lietuvoje. Šaltuoju sezonu pora planuoja būti ne Lietuvoje, galbūt išvyks į Ameriką ar į šiltus kraštus.

Žmonės.lt kalbinta L.Rasutis juokėsi, kad jai labai patinka ne tik naujasis draugas, bet ir jo pavardė. „Įsivaizduokite, jeigu ištekėčiau, būčiau tikra Karalienė“, – juokėsi ji.

Žmonės.lt primena, kad L.Rasutis su buvusiu vyru, finansininku Vyteniu Rasučiu oficialiai išsiskyrė 2014-ųjų sausį. Santuokoje buvę sutuoktiniai užaugino dvi dukras.

TAIP PAT SKAITYKITE: Leonas Somovas ir Jazzu Valdovų rūmuose istoriją suliejo su magiška muzika

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai