„Lemon Joy“ narys Olegas Semionovas atsiprašė Igorio Kofo: „Buvau afekto būsenos, iškreipiau faktus“

„Lemon Joy“ / Simonos Marozaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-17 15:58
Dainininko Igorio Kofo bičiulis, buvęs „Lemon Joy“ narys Olegas Semionovas išplatino atsiprašymą, skirtą grupės gerbėjams. Muzikantas apgailestauja skleidęs neteisingą informaciją apie ligoninėje atsidūrusio I.Kofo sveikatos būklę.

Viešame pareiškime O.Semionovas rašė: 

„Aš, Oleg Semionov, viešai atsiprašau Igorio Kofo, jo artimųjų ir grupės „Lemon Joy“ gerbėjų.

Šių metų gruodžio mėnesio pradžioje I. Kofas pateko į ligoninę, tačiau aš buvau klaidingai informuotas apie jo sveikatos būklę.

Komentuodamas susiklosčiusią situaciją Lietuvos žiniasklaidos atstovams, aš būdamas afekto būsenos, emocingai iškreipiau faktus.

Prašau mano pranešimus viešoje erdvėje laikyti neatitinkančius tikrovės.

Labai atsiprašau visų už nesusipratimus.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Igoris Kofas portalui Žmonės.lt sakė, kad dabartinėje situacijoje jį su Olegu sieja tik darbiniai santykiai ir prireiks nemažai laiko, kol nuoskaudos pasimirš ir savo buvusiam bičiuliui jis galės atleisti. 

Apkaltino šmeižtu

Žmonės.lt primena skaitytojams, kad I.Kofui patekus į ligoninę, O.Semionovas žiniasklaidos atstovams papasakojo apie dainininko būklę – atviravo, kad I.Kofas kenčia nuo alkoholizmo, nebenori gyventi. 

I.Kofas tokias kalbas pavadino šmeižtu ir paskelbė ieškantis naujų grupės narių. O.Semionovas dėl tokio sprendimo susijaudino ir išvyko iš Lietuvos atsigauti.

„Man labai bloga dėl visos šios situacijos. Aš norėjau jam padėti... Išvykstu iš Lietuvos, išskrendu į Londoną, turiu bilietą į vieną pusę. Kol kas nežinau, ką ten veiksiu, važiuoju pas draugus. Noriu pabėgti... trumpam... atsigauti. Atgal grįšiu, kai nusiraminsiu“, – Žmonės.lt kalbėjo O.Semionovas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai