Legendinio tenisininko Boriso Beckerio 14-metė dukra Anna debiutavo ant podiumo

Anna Ermakova / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-01 13:00
Legendinio vokiečių tenisininko Boriso Beckerio (47 m.) 14-metė dukra Anna Ermakova, gimusi po „penkių sekundžių“ romano su manekene Angela Ermakova, išsiveržė iš tėvo šešėlio ir per Berlyno mados savaitę debiutavo ant podiumo.

 

Efektingos išvaizdos paauglė pasirašė kontraktą su modelių agentūra „Mega Modelling Agency“ ir jau spėjo sulaukti dėmesio dėl ryškių veido bruožų. Vienas pirmųjų jos darbų mados pasaulyje – vokiečių prekės ženklo „Riani“ kolekcijos pristatymas per šį menesį vykusią Berlyno mados savaitę.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Žavi raudonplaukė garbanė Anna Ermakova apkalbų objektu tapo dar net negimusi – 1999-aisiais žiniasklaidoje buvo plačiai aptarinėtas jos mamos Angelos Ermakovos ir Boriso Beckerio vienos nakties nuotykis. Skandalui aprimus tenisininkas sakė su ja pasimylėjęs Londono restorano „Nobu“ koridoriuje, esančiame tarp dviejų tualetų. Po šios sueities ir užsimezgė Annos gyvybė, tačiau iš pradžių Borisas Beckeris nenorėjo pripažinti tėvystės.

Vis tik 2001-aisiais DNR testas įrodė, kad Anna – tikrai jo dukra, tad jis sutiko remti ją finansiškai, o 2007-aisiais ir prisiteisė dalinę jos globą, kad abu su Angela Ermakova turėtų vienodas teises į dukters priežiūrą ir auklėjimą.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Tiesa, reikia priminti, kad šis romanas su Angela Ermakova Borisui Beckeriui, kuris šiuo metu treniruoja pirmąją pasaulio raketę serbą Novaką Džokovičių, kainavo ir santuoką su pirmąja žmona Barbara, jo dviejų sūnų motina, o per skyrybas jam kainavo 20 mln. svarų sterlingų.

„Gyveni ir mokaisi. Man tai kainavo santuoką, kelis metus mano privataus gyvenimo, bet turėti Anną nėra klaida. Aš turiu nuostabią dukrą, labai ją myliu“, – yra sakęs penkių „Vimbldono“ turnyrų nugalėtojas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai