Lažybų bendrovės: Kembridžo hercogienė Catherine pagimdys mergaitę, kurią pavadins Alice

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-03 12:31
Jau šį mėnesį Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą papildys dar vienas narys, tad lažybų bendrovėse jaučiamas sujudimas: lažinamasi, kokios lyties kūdikis gims princui Williamui (32 m.) ir jo žmonai Kembridžo hercogienei Catherine (33 m.), bei kokį vardą jie išrinks savo antrajai atžalai.

Kol kas apie 70 proc. žmonių spėja, kad porai šį kartą gims mergaitė. Anot britų lažybų bendrovės „William Hill“, karališkoji pora savo dukrą pavadins Alice.

Antras pagal populiarumą mergaitės vardas – Elizabeth. Taip pat spėjama, kad dukrą Williamas ir Catherine gali pavadinti Charlotte arba Victoria.

Jeigu porai gimtų antras sūnus, daugiausia statančių yra už Arthuro vardą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kitoje britų lažybų bendrovėje „Ladbrokes“ tendencijos yra panašios. Čia taip pat populiariausias mergaitės vardas yra Alice, antroje vietoje – Elizabeth. Tarp berniukų vardų lyderio poziciją užima Jamesas.

2011-ųjų balandį susituokę princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine augina sūnų George'ą, kuriam liepą sueis dveji metai. Antrasis poros vaikas bus ketvirtas eilėje į Jungtinės Karalystės sostą – po savo senelio, tėvo ir brolio.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai