Kritiškai vertinamo konkurso „Mis Sovietų Sąjunga“ karūną iškovojo estė, scenoje pasirodė ir Selas

Egidijus Dragūnas / ANGLIJA.today (A.Gikaro) nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-02 10:54
Londone gegužės 1-ąją vyko jau trečią kartą rengiamas, kritiškų nuomonių sulaukiantis grožio konkursas „Mis Sovietų Sąjunga“ („Miss USSR UK“). Jo nugalėtoja tapo estė Anastasija Gavris, o scenoje pasirodymą surengė ne tik Rusijos ir Britanijos atlikėjai, bet ir Egidijus Dragūnas.
ANGLIJA.today (A.Gikaro) nuotr.
ANGLIJA.today (A.Gikaro) nuotr.

Konkurse – ir trys lietuvės

Grožio konkurso finale susirungė 20 Londone gyvenančių gražuolės, kilusios iš Sovietų Sąjungai, kurios žlugimas daugiau nei prieš 20 metų neapsiėjo be kraujo praliejimo, priklausiusių okupuotų šalių.

Kaip rašo ANGLIJA.today, dėl Lietuvos atstovių įtraukimo į šį konkursą labai prieštarauja Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje, kurios teigimu, konkurso organizatorių kvietimas lietuvėms dalyvauti renginyje, pavadintame Sovietų Sąjungos vardu, rodo didžiulę nepagarbą atkurtai Lietuvos nepriklausomybei. Tuo tarpu renginio organizatoriai tvirtina, kad „Mis Sovietų Sąjunga“ – tik grožio konkursas, kuriuo nenorima sukelti politinių diskusijų. 

Dėl konkurso „Mis Sovietų Sąjunga“ nugalėtojos titulo varžėsi ir trys lietuvės. Tai 22-ejų Karolina Venckutė, 25-erių Julia German ir 18-metė Samanta Pancerevaitė. 

Į finalą pateko Samanta Pancerevaitė, kuriai atiteko „Mis foto“ titulas.

ANGLIJA.today (A.Gikaro) nuotr.
ANGLIJA.today (A.Gikaro) nuotr.

S.Pancerevaitės nuomone, organizatoriai net ir norėdami  jau nebegali pakeisti kelis metus iš eilės vykstančio konkurso pavadinimo, nes šis pavadinimas tapo gerai žinomu ženklu, o renginio pervadinimas organizatoriams kainuotų didžiulius pinigus. S.Pancerevaitė portalui ANGLIJA.today teigė, kad ji neketina dalyvauti būsimuose „Mis Sovietų Sąjunga“ grožio konkursuose, nes šiame renginyje ji jau įgijo pakankamai daug patirties.

Prieštaringai vertinamo konkurso „Mis Sovietų Sąjunga“ karūna pasipuošė juodaplaukė estė Anastasija Gavris, kuri iškart po konkurso socialiniuose tinkluose dėkojo gerbėjams už palaikymą ir pergalę: „Ačiū jums už palaikymą mano draugai! Labai jus myliu!“

ANGLIJA.today (A.Gikaro) nuotr.
ANGLIJA.today (A.Gikaro) nuotr.

Renginį vedė Jungtinės Karalystės laidų vedėjai Lizzie Cundy ir Julianas Bennetas, tarp renginio kviestinių svečių, dainavusių scenoje, buvo Rusijos atlikėjai Dominickas Jockeris, Loya, taip pat britų muzikantai.

Kaip žadėjo konkurso „Mis Sovietų Sąjunga“ organizatoriai, čia pasirodė ir Lietuvoje koncertinę veiklą baigiantis Egidijus Dragūnas. Scenoje dainavo ne tik Selas, bet ir jo mylimoji Eleonora Sebrova.

ANGLIJA.today (A.Gikaro) nuotr.
ANGLIJA.today (A.Gikaro) nuotr.

Naujausi straipsniai