Kritikai negailestingi: kvepalų reklamos erotiškesnės nei filmas „50 pilkų atspalvių“

Dakota Johnson ir Jamie Dornanas filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-12 18:02
Vos šią savaitę kino teatruose pasirodė laukiamiausias metų filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ („Fifty Shades Of Grey“), kaip iš gausybės rago pasipylė neigiami kritikų atsiliepimai. Kai kurių jų vertinimu, net kelių minučių trukmės kvepalų reklamos būna erotiškesnės nei šis dviejų valandų filmas, sukurtas pagal populiarųjį rašytojos E.L.James erotinį romaną tuo pačiu pavadinimu.

Trečiadienį Berlyno kino festivalyje įvyko pasaulinė „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ premjera, tą pačią dieną filmas pradėtas rodyti Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Serbijos ir Filipinų kino teatruose, kitose šalyse jis bus pradėtas rodyti šį savaitgalį.

Filme buvo kelios akimirkos, kurios kaitino kraują, tačiau jam pasibaigus apima toks jausmas kaip po nevykusio sekso...

Britų „The Daily Mail“ negailestingai nukerta, kad laukiamiausia metų premjera „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, nepaisant didžiulės reklamos kampanijos ir stambiu planu nufilmuotų sekso scenų, tėra visiška nuobodybė. Britų kritikų teigimu, filme buvo kelios akimirkos, kurios kaitino kraują, tačiau jam pasibaigus apima toks jausmas kaip po nevykusio sekso...

Kritikų nuomone, viena iš priežasčių, dėl ko „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ nepateisino lūkesčių, yra pagrindiniai aktoriai Dakota Johnson ir Jamie Dornanas, tarp kurių paprasčiausiai „nėra jokios chemijos“. Jamie Dornanas visą filmą yra nutaisęs abejingą žvilgsnį, o Dakota Johnson nuolatos kramto lūpas.

„Entertainment Weekly“ viršelis
„Entertainment Weekly“ viršelis

Tie, kas filme tikisi išvysti daug karštų sekso scenų, liks nusivylę, mat per dviejų valandų trukmės filmą jos rodomas tik apie 15 minučių. Taip pat kritikams užkliuvo „juokingi“ dialogai. „New York Daily News“ kritikams užkliuvo ir tai, kad garsusis Kristijano Grėjaus sekso kambarys toli gražu nebuvo toks, kaip aprašyta knygose. „Matome ten rimbą, yra antrankiai, bet daugiau nieko daugiau – tai net visiškai žalių nešokiruotų“, – rašoma „New York Daily News“.

„Yra sukurtų kvepalų reklamų, kurios buvo gilesnės ir su įdomesniu siužetu. Į šį filmą gali vesti smalsumas, bet vos tik pasirodo titrai, į galvą šauna klausimas: „Tai čia viskas?“ – rašo laikraštis „Times Union“.

IMDb vartotojų vertinimu, „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ kol kas teturi labai kuklų 3,4 balo įvertinimą iš dešimties.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai