Kristinai Kaikarienei – dar viena byla: sutuoktiniai Bogdanovičiai reikalauja vestuvių nuotraukų

Kristina Kaikarienė bei Andrius ir Indrė Bogdanovičiai / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-25 09:41
Vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė toliau bylinėjasi teisme. Šįkart jos buvę klientai, Andrius ir Indrė Bogdanovičiai, kreipėsi į Vilniaus miesto apylinkės teismą prašydami įpareigoti K.Kaikarienę ir jos atstovaujamą įstaigą pateikti jiems nuotraukas iš vestuvių ir susijusių renginių, taip pat vaizdo įrašus.

Naują K.Kaikarienei iškeltą bylą teisėja Jovita Einikienė ėmėsi nagrinėti pirmadienio rytą.

Ieškovai čia – Andrius ir Indrė Bogdanovičiai, atsakovai – K.Kaikarienė, jos VšĮ „Renginių kodas“, Daiva Morozova ir Victoras Morozovas. 

Ieškovai prašo įpareigoti atsakovus pateikti ieškovams nuotraukas iš vestuvių ir susijusių renginių bei vaizdo įrašus.

Pirmadienio rytą į pirmąjį šios bylos nagrinėjimo posėdį atvyko tik ieškovų advokatė Vilija Viešūnaitė, atsakovų advokatas Mindaugas Vasiliauskas ir atsakovai Daiva bei Victoras Morozovai.

Nei Bogdanovičiai, nei K.Kaikarienė teisme nepasirodė. Tačiau tai nesutrukdė pradėti bylos nagrinėjimo procesą.

Advokatės V.Viešūnaitės prašymu, byla bus nagrinėjama uždaruose posėdžiuose, mat taip siekiama užtikrinti ieškovų teisę į privatumą.

M.Vasiliauskas: „Tai taktika“

Po teismo posėdžio Žmonės.lt pakalbino K.Kaikarienės advokatą M.Vasiliauską. Jis paaiškino, iš kur kilo nauja problema: „Ieškovai pateikė ieškinį, nes negauna vestuvių nuotraukų ir video filmo. Kadangi už vestuvių nuotraukas, video filmą ir kitas paslaugas nėra atsiskaityta iki šiol, atsakovė ir pasinaudojo sulaikymo teise. Ji ginasi nuo ieškinio prašydama atsiskaityti už paslaugas. Tada ir atiduos nuotraukas bei video filmą.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pirmadieninis teismo posėdis ilgai netruko. „Nepradėjome nagrinėti bylos, nes pati K.Kaikarienė yra padavusi ieškovus į teismą dėl labai didelės pinigų sumos, kurios jie nesumokėjo už jos paslaugas. Teismui pateikėme prašymą nenagrinėti šios bylos tol, kol nebus baigta nagrinėti byla dėl nesumokėtų pinigų. Dabar teismas spręs, ar stabdyti šios bylos nagrinėjimą, ar nagrinėti toliau“, – aiškino M.Vasiliauskas.

Kaip K.Kaikarienė reaguoja į dar vieną jai iškeltą bylą? „Mano nuomone, ieškovai pasirinko tokią taktiką, kad tik nereikėtų atsiskaityti, – teikti kuo daugiau ieškinių. Vienas teismas patvirtino, kad jie – visiškai nepagrįsti. Mano nuomone, tokiu būdu siekiama daryti spaudimą Kristinai, kad ji, galbūt, sumažintų savo reikalavimus“, – svarsto advokatas.

Teismų maratonas

Pastaruoju metu dėl konflikto su klientais K.Kaikarienė teismo duris varsto itin dažnai. 

Bogdanovičių ir K.Kaikarienės nesutarimai kilo po prabangių poros vestuvių, vykusių 2015 metų kovo 14-ąją vienoje pilyje prie Romos. Jas suplanavo K.Kaikarienė. 

Andrius ir Indrė Bogdanovičiai po šventės įžvelgė daugybę jų teisių pažeidimų. Neseniai susikūrusi šeima pirmoji padavė K.Kaikarienę į teismą – piktinosi, kad šventę rengusi žinoma moteris esą savanaudiškai naudojosi Bogdanovičių vestuvėse surinkta medžiaga. Pavyzdžiui, įkėlė vestuvių Romos pilyje nuotraukas į savo paskyrą svetainėje „Facebook“, tokiu būdu reklamuodama savo teikiamas paslaugas. 

Tuo pačiu, ieškovų vertinimu, buvo pažeista Andriaus ir Indrės Bogdanovičių teisė į privatų gyvenimą ir jo slaptumą. Ieškovai prašė 10 000 eurų kaip neturtinės žalos atlyginimo. 

Šią bylą su Bogdanovičių nuoskaudomis išnagrinėjusi sostinės teisėja Laima Ribokaitė paskelbė, kad ieškovų pretenzijos šiuo atveju liko nepagrįstos.

Supyko ir pati K.Kaikarienė – irgi padavė Bogdanovičius į teismą. Savo teisminiame ieškinyje reikalauja jaunojo apmokėti likusias nemažas vestuvių išlaidų sąskaitas. Šis klausimas dar tebėra neišspręstas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai