Kristina Ivanova kuria naują muzikos grupę ir ieško vokalistų

Kristina Ivanova / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-03 12:10
Grupės „Magnit“ lyderė, atlikėja Kristina Ivanova imasi naujo projekto. Kartu su prodiuserine kompanija „Culture Bridge“ ji ieško vokalistų, kurs naują muzikos grupę.
Dariaus Gražio nuotr.
Dariaus Gražio nuotr.

Apie tai ketvirtadienio popietę ji paskelbė socialiniame tinkle paviešinusi skelbimą. „Jei visą gyvenimą svajojai apie didžiąją sceną, nepraleisk savo šanso“, – pakvietusi visus, norinčius dainuoti, prisijungti prie naujos grupės rašė Kristina.

Kol kas dar neaišku, kokia bus būsimos grupės sudėtis. Dar nežinia, kiek joje narių bus, ar tai bus vien merginų, vaikinų, o gal mišrus kolektyvas. Kol kas nėra aiškus ir grupės pavadinimas. Kaip sako pati Kristina, viskas priklausys nuo žmonių, kurie atvyks į atranką.

„Žinau, kad turėtume sulaukti daug dėmesio, todėl galiu pasakyti – atranka bus gana griežta, ją sudarys mažiausiai trys etapai. Tačiau norime atsirinkti talentingus ir charizmatiškus atlikėjus. O tuomet jau pastatysime juos ant didžiosios scenos“, – sakė ji.

Prieš metus su grupe „Magnit“ koncertuoti pradėjusi Kristina įsitikinusi, kad tiek Lietuvoje, tiek užsienyje jaučiamas naujų muzikos grupių poreikis, todėl mintis apie naują kolektyvą kilo natūraliai.

„Poreikis gimsta savaime. Nuolat bendradarbiaujame su užsienio kompanijomis ir pastaruoju metu sulaukiame daug kvietimų dalyvauti įvairaus žanro muzikiniuose konkursuose, todėl matydami, kad galime pasiūlyti įvairių karjeros galimybių ir kitiems, nusprendėme pakviesti į atranką ir daugiau talentingų žmonių“, – Žmonės.lt sakė Kristina.

Visus, norinčius išbandyti savo jėgas konkurse dėl galimybės tapti naujos grupės dalimi, Kristina kviečia siųsti savo nuotrauką, vaizdo ir garso įrašą bei motyvacinį laišką el.p. music@culturebridge.lt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai