Konkursas „Mūsų meilės istorija“: kai jis mane lydėjo, pagalvojau „jis bus mano“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-21 09:11
Įsimylėjusias, mylinčias ir dar nesusižadėjusias poras kviečiame dalyvauti sužadėtuvių konkurse „Mūsų meilės istorija“. Atsiųskite savo istoriją ir gal jūs laimėsite sužadėtuvių žiedą, kurį juvelyrė Aušra Treigytė sukūrė specialiai parodai „Mūsų Vestuvės‘15“. Antroji sužadėtuvių konkurso „Mūsų meilės istorija“ pora – Živilė ir Redas.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Jums rašo Živilė ir Redas. Esame iš Alytaus. Perskaičius jūsų konkurso antraštę pagalvojau „kodėl gi nepapasakojus mūsų  meilės istorijos“. Istoriją pasakosiu aš – Živilė.

Mūsų meilė prasidėjo 2007 m. gruodžio 31 dieną. Naujieji metai. Man tada buvo 15 metų, o Redui 17. Tada šventėme pas mano klasiokę. Atėjusi pas ją susipažinau su Redu, kuris neturėdamas kur švęsti atėjo su draugu, kad jam nebūtų nejauku vienam. 

Aišku, susipažinus su juo, į jį nekreipiau dėmesio visai, nes tuo metu mylėjau visai kitą vaikiną, kuris taip pat buvo tame vakarėlyje. Kitą rytą atsisveikinom, viskas tuo ir baigėsi. Pradėjau draugauti su tuo kitu vaikinu. Taip praėjo mėnesis, lyg niekur nieko vakare eidama iš parduotuvės susitikau Redą, iš pradžių pasisveikinom ir jis pasiūlė mane palydėti namo. 

Ir tada aš pažinau visai kitokį vaikiną nei atrodė. Jis buvo drovus, bet labai kalbus ir draugiškas. Kažkuo mane sužavėjo, jis buvo kitoks nei tuometiniai vaikinai. Ir kaip dabar aš atsimenu, ką tuo metu pagalvojau, kai jis mane lydėjo: „Jis bus mano“. 

Taip ir baigėsi mūsų netikėtas susitikimas palydėjo jis mane namo ir išsiskyrėm. Kitą dieną atsisėdus prie kompiuterio populiarioje tuo metu svetainėje One.lt aš susiradau jį ir peržiūrėjau anketą. Ir ką jūs manot, iškart jis man parašė: „Čia tu, zuikuti?“ 

Man širdis virpėjo – kaip tai gražiai nuskambėjo. Ir taip mes pradėjom bendrauti: susirašinėti. Aišku, nuo tuo metu buvusio vaikino slėpiau sms, nors jis ir įtarinėjo.

Taip ir atėjo birželis, kai paprasta draugystė peraugo į kažką daugiau. Aš palikau savo tą vaikiną buvusį ir pradėjom draugauti su Redu. Birželio 11 dieną.

Iki šiol nesigailiu savo žingsnio, kad pasirinkau Redą. Štai tokia mūsų meilės istorija. 

DĖMESIO: konkurso „Mūsų meilės istorija“ taisyklės.
Laukiame jūsų meilės istorijų! 

Naujausi straipsniai