Konkursas „Mūsų meilės istorija“: jeigu ne mylimojo ryžtas ir toliau būtume tik draugai

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-23 10:08
Sužadėtuvių konkurse „Mūsų meilės istorija“ – dar viena pora. Šįkart savo pažinties ir meilės istoriją pasakoja Ingrida ir Jaroslavas.

Mūsų meilės istorija, prasidėjo labai banaliai, nuo paprasčiausio posto „Facebook“, po jo buvo daug susirašinėjimo. Susirašinėjome kone dieną ir naktį.  Vėliau nusprendėme susitikti, kad geriau susipažintume. Tikriausiai tai ir buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Apsikeitę telefono numeriais ir toliau tęsėm susirašinėjimą. Mums kartu buvo labai gera, daug bendravome. 

Po kurio laiko nustojome bendrauti ir, tikriausiai, po kokių dviejų ar trijų mėnesių ir vėl pradėjome susirašinėti. Iš pradžių buvome tik draugais ir jeigu ne mylimojo ryžtas, tikriausiai ir toliau būtume tik draugai.

Kai jis žengė tą ryžtinga žingsnį ir pasiūlė man draugauti, ir aš sutikau. Nuo tos lemtingos dienos jau praėjo beveik trys metai, kai esame laimingi kartu, mylime ir palaikome vienas kitą.

ČIA RASITE daugiau šio konkurso meilės istorijų.

Atsiųskite savo istoriją ir gal jūs laimėsite sužadėtuvių žiedą, kurį juvelyrė Aušra Treigytė sukūrė specialiai parodai „Mūsų Vestuvės‘15“.

DĖMESIO: konkurso „Mūsų meilės istorija“ taisyklės.
Laukiame jūsų meilės istorijų! 

Naujausi straipsniai