Konkursas „Mūsų meilės istorija“: aš irgi negaliu gyventi be tavęs...

Linas ir Giedrė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-29 18:29
Sužadėtuvių konkurse „Mūsų meilės istorija“ – Lino ir Giedrės žavinga istorija.

Visą gyvenimą piešus, iš iškarpų dėliojus savo idealą, nesitikėjau, kad ateis ta diena, kai jį – tikrą ir neišgalvotą – sutiksiu. Vos ne iki smulkmenų aprašytas vaikinas stovi scenoje ir groja Čiurlionį, groja tiesiog kitaip. Ta diena taip ir praėjo su Čiurlionio muzika ir To Vienintelio atvaizdu mintyse. Ramu lyg, bet širdis užmiršti negali. 

Negali ir po metų, nes paslaptingai ta muzika vėl atgyja ir vėl primena apie drugelius skraidančius kažkur pilve. Šį kartą drugelių prisiveisė gerokai daugiau, nes aš vėl regiu prieš save tą gražų vaikiną... o jis mostelėjo ranka man. Lyg būtume pažįstami.

Tikriausiai buvau įkyriausia mergina tą vakarą, nes nesugebėjau nuleisti akių. Tiksliau įžūliai nenuleidau akių. Jis groja, o aš žiūriu kaip į kokį da Vinčio paveikslą, patį brangiausią ir patį gražiausią. Linas vardu jis pasirodo, sužinojau, nes nebeturėjo vargšas dingti kur, priėjo nedrąsiai. Taip ir prasidėjo kukli mūsų pažintis. 

Drebu lyg lapelis nuo gaivaus vėjo. Mano pilvas sotus plazdančiais drugiais. O ir baleto aš nematau, į kurį mane Linas nusivedė. Pasakoja pašnibždomis apie Čaikovskio kūrinius, apie instrumentus... pažįsta juos visus, bet tikriausiai nenujaučia, kad man svarbiausia šiame balete būti šalia jo. Utopija.

Po šaltos žiemos, tikriausiai kaip niekad ilgos, vis dar gyvenu Čiurlionio muzika, su ritmingai šokančiais drugeliais. Jaučiu, kad bandom vienas kitą kažkaip apgauti. Pavasaris, viskas gyva, pabudę, o mes du sakuras aplankėm tiesiog kaip draugai. Tiesiog kaip artimi draugai, labai daug bendraujantys, tiksliau, nenustojantys bendrauti, neliaujantys vienas apie kitą galvoti, galų gale trokšti ir geisti draugai. Draugai taip nedaro...

„Aš irgi negaliu gyventi be tavęs...“ – pasakėm vienas kitam tai tūkstančius kartų, ilgaamžiai drugiai, mes esam. Skraidom virš narcizų pievos vienas kitą stipriai mylintys dar šiandien.

 ČIA RASITE daugiau šio konkurso meilės istorijų. 

Atsiųskite savo istoriją ir gal jūs laimėsite sužadėtuvių žiedą, kurį juvelyrė Aušra Treigytė sukūrė specialiai parodai „Mūsų Vestuvės‘15“. 

DĖMESIO: konkurso „Mūsų meilės istorija“ taisyklės.
Laukiame jūsų meilės istorijų!
 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai