Komiška Johnny Deppo šunyčių drama tęsiasi: aktoriaus žmonai Amber Heard gresia kalėjimas

Amber Heard ir Johnny Deppas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-16 15:29
Holivudo aktoriaus Johnny Deppo žmonai Amber Heard buvo pareikšti kaltinimai dėl neteisėto poros augintinių įvežimo į Australiją, nerimstant skandalui, kuris kilo, kai šalies žemės ūkio ministras piktai pareikalavo, kad Jorkšyro terjerai „nešdintųsi“ iš šalies arba bus užmigdyti.

Amber Heard šią savaitę buvo pareikšti du kaltinimai neteisėtai įvežus Jorkšyro terjerus Pistol ir Boo į Australiją bei vienas kaltinimas pateikus suklastotą dokumentą, ketvirtadienį informavo generalinė prokuratūra.

Už pirmuosius du kaltinimus aktorei gresia iki 10 metų kalėjimo ir 102 tūkst. Australijos dolerių (68 tūkst. eurų) bauda. Už kaltinimą dėl suklastoto dokumento, kuris buvo pareikštas dėl informacijos, pateiktos atvykstančio keleivio kortelėje, numatyta iki vienų metų kalėjimo ir 10 200 Australijos dolerių bauda.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Komiškas šunyčių skandalas įsiplieskė gegužę, kai žemės ūkio ministras Barnaby Joyce'as apkaltino Johnny Deppą nelegaliai įvežus į šalį savo augintinius. Terjerai buvo atskraidinti privačiu aktoriaus lėktuvu, kai jis sugrįžo į Australiją filmuotis naujoje kino sagos „Karibų piratai“ dalyje.

Australijoje galioja griežtos gyvūnų ligų prevencijos ir kontrolės taisyklės, pagal kurias į šalį atskraidinti šunys ir katės mažiausiai 10 dienų turi būti laikomi karantine. Be to, gyvūnai gali būti įvežami tik gavus specialų leidimą.

Johnny Deppas, regis, nepaisė šių taisyklių, kai atskrido į Brisbaną kartu su savo terjerais ir neinformavo apie juos muitinės pareigūnų.

„Jei leisime kino žvaigždėms, net jei ta žvaigždė buvo dukart pripažinta seksualiausiu pasaulio vyru, atvykti į mūsų šalį su augintiniais, tuomet kodėl neturėtume tiesiog leisti visiems nepaisyti įstatymų, – tuomet sakė Barnaby Joyce'as. – Atėjo laikas Pistol ir Boo nešdintis į Jungtines Valstijas.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pareigūnai nurodė Johnny Deppui ir Amber Heard per 72 valandas išsiųsti savo šunyčius atgal į JAV, įspėdami, kad priešingu atveju jie bus užmigdyti.

Vėliau vienas Žemės ūkio departamento pareigūnas lydėjo du terjerus iš aktoriaus išsinuomoto būsto Gold Kouste į oro uostą, iš kur jie buvo išskraidinti į JAV likus vos kelioms valandoms iki nustatyto galutinio termino.

Barnaby Joyce'o pasisakymai sulaukė daugybės pašaipų visame pasaulyje, internete buvo paskelbta peticija, raginanti išgelbėti šunyčius, o socialiniuose tinkluose ėmė sparčiai plisti grotažymė # WarOnTerrier („Karas su terjeru“).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Per interviu „Sky News“ paklaustas apie kaltinimus Johnny Deppo žmonai, Barnaby Joyce'as sakė, kad su ja bus elgiamasi kaip su bet kuriuo kitu įstatymams nusižengusiu asmeniu.

„Jūs, aš, kiekvienas mūsų – visi esame lygūs prieš įstatymą“, – pažymėjo ministras.

Prokuratūra atsisakė komentuoti, kodėl kaltinimai nebuvo pareikšti Johnny Deppui. Amber Heard iškviesta rugsėjo 7 dieną atvykti į Kvynslando teismą.

Praėjusį mėnesį viename interviu 29 metų aktorė sakė, kad ji su Johnny Deppu ateityje vengs apsilankymų Australijoje dėl „kai kurių tos šalies politikų“.

„Nežinau, spėju, visi trokšta savo 15 minučių šlovės, įskaitant ir kai kuriuos vyriausybės pareigūnus“, – sakė ji „Channel 7“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai