Komedijos „Patriotai“ premjeros svečiams nutiestas raudonas kilimas

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-26 19:47
Likus vos kelioms dienoms iki oficialios naujo lietuviško filmo „Patriotai“ premjeros, Vilniuje vyko išankstinė nuotaikingos komedijos premjera.

Pažiūrėti pagal Petro Vaičiūno pjesės motyvus režisieriaus Alvydo Šlepiko pastatytos juostos susirinko būrys svečių.

Raudonu kilimu žengė kino industrijos atstovai, pramogų pasaulio garsenybės.

Premjeros nepraleido aktoriai Viktorija Streiča ir Kęstutis Jakštas, Mykolas Vildžiūnas ir Oneida Kunsunga, Sigitas Račkys, Ramūnas Rudokas, Ineta Stasiulytė, Vitalijus Cololo, dainininkai Augustė Vedrickaitė, Deivydas Zvonkus, Tadas Juodsnukis su drauge Aiste Jonykaite, šokėjas Deividas Meškauskas, krepšininkas Mindaugas Katelynas su žmona Ugne, Gediminas Juodeika, gandrų laukiantys Jogaila ir Indrė Morkūnai bei daugelis kitų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Filmo „Patriotai“ scenarijų kūrė dramaturgas, scenaristas ir „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatas Mindaugas Nastaravičius. Kartu duetu su juo dirbo ir A.Šlepikas bei prodiuseris Mindaugas Papinigis.

Dar prieš peržiūrą jis susirinkusiems tarė porą žodžių ir pasveikino trečiadienį gimtadienį švęsiantį A.Šlepiką, režisierius sausio 27-ąją minės gražią sukaktį. „Nėra ko labai džiaugtis, nes man 50“, – sulaukęs publikos plojimų į ovacijas šmaikščiai atsakė jis.

„Patriotuose“ vaidmenis kūrė garsiausi šalies aktoriai: Arūnas Sakalauskas, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Giedrius Savickas, Nerijus Gadliauskas, Marius Čižauskas, Emilija Latėnaitė, Miglė Polikevičiūtė ir kiti.

„Dirbome smagiai. O ar rezultatas labai smagus? Net nežinau, pamatysime“, – žiūrovus intrigavo A.Šlepikas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Arūnas Sakalauskas apie bučinį su Giedriumi Savicku „Patriotuose“: „Truputį per daug užlaikėm“​

TAIP PAT SKAITYKITE: Patriote save laikanti Monika Šalčiūtė: „Lietuvoje prasimušti sunku, bet kitur gyventi negalėčiau“

Apie filmą

Sausio 29-ąją visuose šalies kino teatruose pasirodysiantis filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius.

Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Arūnas Sakalauskas: „Pasirodo, kad tik kine gali pamatyti, kaip tu pasenai“

TAIP PAT SKAITYKITE: Žmonės.lt konferencijoje – filmo „Patriotai“ žvaigždės Arūnas Sakalauskas, Ramūnas Cicėnas ir Mindaugas Papinigis

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai