Kolekciją pristatęs Raimundas Petreikis užsitraukė Aleksandro Pogrebnojaus nemalonę

Aleksandro Pogrebnojaus kolekcija „Abracadabra“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-12 13:38
Baroko įkvėptą kolekciją moterims „Aukso amžius“ pristatęs Raimundas Petreikis užsitraukė dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus nemalonę.

 

Savo kolekciją R.Petreikis pristatė šeštadienį, parodos „Pelenė“ metu.

Sodrių spalvų kolekciją „Aukso amžius“ sudaro vienuolika moterims skirtų apdarų iš šilko, aksomo, organzos, taftos. Naujosios kolekcijos drabužiai dailinti specialiai R.Petreikiui pagamintomis aukso spalvos metalinėmis detalėmis – diržais, apyrankėmis. 

Menininko darbai užkliuvo kitam dizaineriui – renesanso epochos įkvėptą kolekciją „Abracadabra“ pernai pristačiusiam A.Pogrebonojui.

Kritiką R.Petreikiui A.Pogrebnojus rėžė internete.

„Dėmesio, dėmesio!!! Užgimė dar vienas naujas „genijus“, tik šiam tipeliui, liokajaus veideliu, norėčiau priminti, kad mano kolekcija renesanso ir viduramžių paveikslų motyvais pirmą kartą buvo pristatyta Berlyne dar 2014 metų vasara ir jau mėnesį iš kiekvienos „Aprangos galerijos“ vitrinos į jo naglas, mažas žuvies akutes žvelgia, bet ką jau padarysi... Jis kaip vestuvinių muzikantas... Ką mato, tą ir dainuoja, bet geriau apie šitą mados mutantą daugiau nerašysiu, nes dar kokia zaraza užsikrėsiu ir šalasevičiuoti naktimis pradėsiu, arba gal nuo šito košmaro išgelbės pavasarinis šaukimas į kariuomenę... Tik labai prašau pasiųskit tuos entuziastus tarnauti povandeniniame laive...“ – rašė jis. 

Kaip jūs vertinate šią situaciją? Ar pritariate Aleksandro kritikai?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai