Koks bus karališkosios naujagimės vardas: Alice, Charlotte ar Diana?

Kembridžo hercogienės Catherine ir princo Williamo dukra / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-03 12:39
Didžiosios Britanijos naujagimė princesė praleido pirmąją savo naktį Kensingtono rūmuose, tačiau žmonės toliau spėlioja, koks bus jos vardas.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Tikėtina, kad tėvai – princas Williamas ir Kembridžo kunigaikštienė – sekmadienį jai suteiks vardą, bet tikslios datos, kada priklauso paskelbti kūdikio vardą, nėra numatyta.

Sekmadienį naujagimę aplankė Kate tėvai Michaelas ir Carole Middletonai, taip pat Williamo tėvas, princas Charlesas, su žmona Camilla.

Williamo seneliai, karalienė Elizabeth ir jos vyras, princas Philipas, taip pat nekantrauja pamatyti savo penktąjį provaikaitį.

Manoma, kad šeima savo namuose Londone praleis dar kelias dienas, o tuomet vyks į savo namus užmiestyje – karalienės Elžbietos II privačią rezidenciją Sandringame.

Didžiosios Britanijos lažybų organizatoriai tvirtina, kad labiausiai tikėtina, jog princesė, kuri eilėje į Didžiosios Britanijos sostą yra ketvirta po savo senelio princo Charleso, tėčio Williamo ir brolio George`o, bus pavadinta Alice arba Charlotte.

Sekmadienį lažybų punktuose į pirmą vietą išsiveržė Charlotte vardas, aplenkęs prieš tai ilgą laiką pirmavusį Alice vardą. Charlotte šansai buvo vertinami maždaug 3:1. Po jos eina Alice (4:1), Victoria (5:1) ir Elizabeth (7:1). Svarstoma, kad mergaitei gali būti suteiktas ir Dianos vardas.

Tarp karališkosios giminės moterų, gavusių Alice vardą, buvo karalienės Victorios dukra, taip pat Heseno princesė, tapusi paskutinio Rusijos caro Nikolajaus II žmona, ir dabartinės monarchės vyro princo Philipo motina – Batenbergo princesė.

Londonas švenčia princesės gimimą

Princesės gimimo proga žymiausi Londono objektai, tarp jų Tauerio tiltas ir Trafalgaro aikštė, buvo nušviesti rožine šviesa. Panašiai pasipuošė ir Londono viešbutis „Hilton“, įsikūręs netoli ligoninės skyriaus „Lindo Wing“, kur gimdė Kate.

Sekmadieniniai Didžiosios Britanijos laikraščiai, išskyrus vieną, pirmuosiuose puslapiuose paskelbė didžiules naujagimės fotografijas. Daugelis jų turėjo suvenyrines įklijas.

„Mieganti gražuoliukė“, – šalia iš arti darytos naujagimės veido nuotraukos skelbė tiek „The Sun“, tiek „Sunday Mirror“.

Šis kūdikio atėjimas „primena apie dalykus, kurie iš tikrųjų yra svarbūs šiame gyvenime“, pažymėjo „The Sunday Telegraph“.

Tuo tarpu kinų būrėjai prognozavo, kad naujoji princesė bus ryžtinga, išradinga ir laisvos dvasios, kuri suteiks naujos energijos karališkajai šeimai.

Pirmadienį princesės gimimo proga per visą Londoną nuaidės šautuvų salvės.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai