Kodėl Davido Bowie akys yra skirtingos – iš už tai atsakingo draugo lūpų

Autorius: Indrė Bungardaitė
Publikuota: 2016-01-13 18:20
Davidui Bowie į veidą trenkęs vyras atskleidė, kad tai jis atsakingas už išskirtinį dainininko bruožą – atrodytų, skirtingų spalvų akis, rašo „The Independent“.

George'as Underwoodas – senas D.Bowie draugas ir menininkas, sukūręs legendinių jo albumų viršelius. Jis susilaukė ir paties dainininko padėkos už tai, kad vienas jo vyzdys yra labiau išsiplėtęs nei kitas. Todėl susidaro įspūdis, kad akių spalvos – skirtingos.

Būdami 15-mečiai skautai, D.Bowie ir G.Underwoodas gerokai susikivirčijo dėl merginos. „Buvau taip įsiutęs, kad nuėjau prie jo, apgręžiau ir trenkiau jam net negalvodamas“, – „ITV News“ pasakojo G.Underwoodas.

Būsimai muzikos legendai medikai diagnozavo anizokoriją – būklę, kai paciento vyzdžiai yra skirtingo dydžio. Ar jis būtų Ziggy Stardust, ar Alladin Zane, ar Thin White Duke, ar The Man Who Fell to Earth – „ateivio akis“ visuomet išskirdavo D.Bowie. 

Muštynės tapo tik laikinu kivirču – D.Bowie ir G.Underwoodo draugystė ne tik nenutrūko, bet ir persikėlė į profesinį bendradarbiavimą. Jie kartu įrašė albumą, o vėliau G.Underwoodas sukūrė viršelius albumams „Hunky Dory“ ir „The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars“. 

G.Underwoodas prisiminė, kad kartą D.Bowie jam net padėkojo už suteiktą išskirtinį bruožą. Muzikantas savo draugui kasmet atsiųsdavo ir dovaną gimimo dienos proga. 

„Man šokas. Iš pradžių netikėjau. Maniau, kad tai gandas, tačiau paaiškėjo, kad tai tiesa. Mano geriausias draugas mirė“, – sakė jis „Uckfield News“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Davido Bowie ir „Queen“ hitas „Under Pressure“: išgirskite, kaip tobulai jis skamba be muzikos

Naujausi straipsniai