Knygą išleidusi Agnė Jagelavičiūtė: „Esu žmogus, kuris tiki taisyklėmis“

Agnė Jagelavičiūtė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-02 11:47
Šia savaitę knygynuose pasirodė stilistės Agnės Jagelavičiūtės (35) taisyklingos mitybos ir receptų knyga „Mažos nuodėmės taisyklė“. Joje viena stilingiausių Lietuvos moterų pasakoja apie ne vienerius metus trukusią kovą su antsvoriu ir apie tai, kaip sukūrė savo mitybos sistemą, kuri leidžia be didelio vargo kontroliuoti svorį. Agnės patirtį komentuoja žinoma mitybos specialistė Vaida Kurpienė.

Pasak Agnės, gyvenimo normos sukuria saugumo jausmą, tačiau į kiekvieną taisyklę būtina žiūrėti su sveiku protu ir doze humoro.

„Todėl mano knyga labiau – patarimų rinkinys, padėjęs man pasiekti tam tikrų rezultatų. O taisyklė toje knygoje tėra viena – „mažos nuodėmės“. Humoristinė taisyklė, kad laikantis kiekvienos taisyklės reikia šiek tiek... nesilaikyti.“ Kitaip sakant, „suvalgykite tuos tris čipsus, jei jums jų labai norisi“.

Ir vis dėlto moku patogiai gyventi, jaustis savo kūne. Noriu tuo įkvėpti ir kitas moteris.

Agnė pabrėžia, kad „sveikas“ maistas pirmiausia reiškia „nenusisveikatinti“ iki absurdo, kai maistas virsta priešu. Tad būtina atrasti valgymo malonumą.

Jai pačiai teko nueiti ilgą kelią kovojant su nepageidaujamais kilogramais, užtat išmoko maitintis taip, kad laikydamasi nesudėtingų taisyklių dabar gali valgyti viską.

„Moterys labai dažnai prašo atskleisti, kaip man pavyksta išlaikyti figūrą. O esmė ta, kad mano figūra – neišskirtinė. Esu gana liesa, bet tai eilinė trisdešimt penkerių metų moters figūra su šiam amžiui būdingomis riebalų sankaupomis ten, kur nenorėčiau, kad jų būtų, su celiulitu ir viskuo kitu. Ir vis dėlto moku patogiai gyventi, jaustis savo kūne. Noriu tuo įkvėpti ir kitas moteris“, – sako Agnė.  

„Mažos nuodėmės taisyklė“, kurioje – daugiau nei šimtas lengvai paruošiamų Agnės receptų, nuo gruodžio 3 d. – visuose knygynuose VAGA.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Knygos viršelis
Knygos viršelis

Naujausi straipsniai