Kino filme vaidmenį sukūrusi Vaida Skaisgirė: „Galiu nudžiuginti – aktore tikrai netapsiu“

Vaida Skaisgirė / Tautvydo Tarasevičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-07 12:39
Projekto „Didysis magijos šou“ vedėjai Vaidai Skaisgirei naujos veiklos šiuo metu tikrai netrūksta. Aktyvi moteris puikiai derina ne tik prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovės pareigas su laidos vedėjos darbu, bet šį rudenį ją bus galima išvysti ir naujoje kino juostoje.

Kriminalinės komedijos „Kunigo naudą velniai gaudo“ kūrėjai atskleidė, kad pirmą kartą kaip aktorei debiutuojančiai V.Skaisgirei, filme buvo patikėtas žaismingas sargo dukters vaidmuo. 

„Mano vaidmuo – visai nedidelis. Jis greičiau toks leitmotyvinis. Kartu su aktoriumi Ryčiu Valiūnu vaidiname įsimylėjusių paauglių porą, kuriai vis nepavyksta paburkuoti. Mūsų herojai filme atsiranda kaip voveriukas „Ledynmetyje“ – trumpai ir juokingai“,- apie savo vaidmenį pasakoja V.Skaisgirė. 

Ne vienerius metu už kadro dirbanti moteris prisipažįsta, kad nors apie aktorystę niekada negalvojo, tačiau patirtis naujajame filme jai buvo ne tik smagi, bet ir naudinga jos tiesioginiam darbui. „Galiu visus nudžiuginti – aktore tapti tikrai neketinu. Nors kas čia žino, gal ir prezidente kažkada tapsiu... Kaip benutiktų, šis vaidmuo man buvo labai smagi avantiūra“.

Tautvydo Tarasevičiaus nuotr.
Tautvydo Tarasevičiaus nuotr.

„Kunigo naudą velniai gaudo“ filmo veiksmas prasideda, kuomet šių dienų miestelyje tragiškai miršta vienas pagrindinių herojų – kaimo klebonas. Kur slypi jo sukrauti turtai, ir kam palikimu atiteks jo pinigai? Ne vienas miestelėnas, aukojęs kelis dešimtmečius bažnyčiai, jaučiasi turįs teisę į kunigo užgyventą turtą. Tad ima jį paslapčia grobstyti...

„Jei atvirai, filmavimo aikštelėje aš daugiausiai gerėjausi man imponuojančių žmonių stebėjimu iš šono – kaip Alvydas (A.Šlepikas filmo režisierius- red. past.) kalbasi su aktoriais ir juose daigina personažų savybes, kurios po to įspūdingai sukeroja. Kaip pagrindinis aktorius ir filmo prodiuseris M. Papinigis neriasi iš kailio įtaigiai kurdamas savo personažą, o tik išsijungus kameroms – bėga rūpintis kūrybine komanda, persikėlimu į naują filmavimo alokaciją ir t.t.“,- prisipažįsta Vaida.

Tautvydo Tarasevičiaus nuotr.
Tautvydo Tarasevičiaus nuotr.

Iki ašarų juoktis priversianti kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“, sukurta pagal to paties pavadinimo Žemaitės apsakymo motyvus, atskleis ne tik koks gražus ir naujas yra kaimas, kokie nevykėliai yra piktadariai, bet ir kad amžinos vertybės visuomet yra ir bus. Nesvarbu, ar tu gyveni 2015 m., ar 1903 m.

„Žemaitę visi prisimename iš mokyklos laikų. Jos kūrinių dažnas tais paikais mokyklos laikais deramai neįvertindavome. O iš tiesų, Žemaitė buvo labai subtili moteris, turėjusi aukšto lygio humoro jausmą. Kaip meistriškai savo kūriniuose ji juokiasi iš žmogiškų ydų! Nors nūdienoje atgimusiame Žemaitės sukurtu siužetu besiremiančiame filme netruks šiuolaikinio humoro ir kriminalų, naujų herojų ir jų nuotykių, režisierius A.Šlepikas filme siekia ne tik parodyt smagią ir įtraukiančią istoriją. Jo flirtas su žiūrovų sąžine, net neabejoju, bus labai žavus“,- filmo sėkme neabejoja Vaida.

Kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“ kino teatruose pasirodys dar šių metų lapkričio 13d. Tai bus antrasis kino kompanijos „Singing fish“ sukurtas kino filmas. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai