Kim Kardashian po gimdymo vartoja savo placentą: „Aš jos nevalgau iškeptos kaip kepsnio“

Kim Kardashian / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-15 18:27
Neseniai sūnaus susilaukusi JAV televizijos realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (35) nusprendė valgyti savo placentą, kad išvengtų pogimdyminės depresijos.

Gydomuoju placentos poveikiu reperio Kanye Westo žmona pradėjo domėtis prieš antrojo vaikelio Sainto Westo gimimą anksčiau šį mėnesį. K.Kardashian pripažino, kad ją sudomino kitų mamų papasakotos istorijos.

Aš jos nevalgau iškeptos kaip kepsnio, kaip kai kurie galvoja.

„Aš tikrai nesu kokia nors holistė arba ta, kuri būtų bent pagalvojusi apie savo placentos valgymą, – rašė ji savo tinklaraštyje. – Spėju, kad (mano sesuo) Kourtney tai darytų, bet nemanau, kad darė. Kai sakau „valgau placentą“, noriu pasakyti, kad ji yra išdžiovinta šaldant ir iš jos padarytos tabletės. Aš jos nevalgau iškeptos kaip kepsnio, kaip kai kurie galvoja.“ 

„Dar laukdamasi North prisiklausiau visokių istorijų apie mamas, kurios po pirmojo kūdikio gimimo nevalgė placentos ir patyrė pogimdyminę depresiją, o susilaukusios antrojo naudojo tas tabletes ir išvengė depresijos, – tęsė ji. – Taigi, pagalvojau, kodėl gi nepabandžius. Ką gi prarasiu?“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Tikrai nenorėjau tos depresijos ir pagalvojau: „Kas man gali atsitikti, jeigu gersiu tabletes iš savo pačios hormonų“. Pradėjau domėtis, prisiskaičiau apie daugybę mamų, kurios jautėsi kaip aš ir kurios sakė, kad visas atsigavimo laikotarpis buvo kur kas lengvesnis“, – tikino K.Kardashian.

35 metų žvaigždė ne kartą minėjo, kad jos antras nėštumas nebuvo lengvas, o dabar ji, sako, atsigaunanti po gimdymo daug greičiau, nei po dukrelės North gimimo, nes naudoja placentos tabletes.

„Rezultatai puikūs. Jaučiausi labai energinga ir nejaučiau jokių depresijos požymių, – tikino ji. – Kas kartą išgėrusi tabletę pajuntu energijos antplūdį ir jaučiausi labai sveika. Rekomenduočiau tai visoms, kurios dar svarsto!“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai