Kim Kardashian patėvis Bruce'as Jenneris keičiasi lytį ir taps moterimi

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-02 11:44
Realybės šou žvaigždės Kim Kardashian (34 m.) patėvis, olimpinio aukso medalininkas Bruce'as Jenneris (65 m.) keičiasi lytį ir siekia tapti moterimi – šias kelis mėnesius sklandžiusias kalbas žurnalui „People“ patvirtino patikimas šaltinis.

„Bruce'as tampa moterimi. Pagaliau jis yra laimingas ir jo šeima priima jo sprendimą, – „People“ sakė artimas šaltinis iš Bruce'o Jennerio aplinkos. – Jis elgiasi vis labiau pasitikėdamas savimi ir atrodo labai laimingas. Jis elgiasi protingai ir su pagarba kitų žmonių atžvilgiu – vietoj to, kad šokiruotų visus, jo perėjimas į moterį yra labai subtilus, ir jo šeima turi progą lėtai priprasti prie jo naujos išvaizdos ir gyvenimo.“

TMZ žiniomis, sprendimą tapti moterimi Bruce'as Jenneris priėmė prieš kiek daugiau nei metus. Nuo tada jis pamažu pradėjo darytis įvairias su lyties keitimu susijusias procedūras bei lankosi pas psichologą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Bruce'o Jennerio virsmas į moterį bus parodytas dokumentiniame seriale, kuris eterį pasiekti turėtų gegužę arba birželį.

Bruce'as Jenneris ir Kim Kardashian motina Kris Jenner apie ketinimus nutraukti 22-ejus metus trukusią santuoką pranešė pernai, o gruodį jie jau oficialiai buvo išskirti. Bruce'as Jenneris su Kris susilaukė dviejų dukrų Kendall (19 m.) ir Kylie (17 m.), o iš ankstesnių santykių jis turi dar keturis vaikus. Tekėdama už Bruce'o Jennerio Kris taip pat jau turėjo keturis vaikus, kurių susilaukė su pirmuoju vyru teisininku Robertu Kardashianu.

Jaunystėje Bruce'as Jenneris buvo garsus sportininkas, 1976-aisiais olimpinėse žaidynėse jis pelnė aukso medalį dešimtkovės rungtyje.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Naujausi straipsniai