Kim Kardashian iš „YouTube“ įkūrėjo prisiteisė 440 tūkst. dolerių už sužadėtuvių įrašo paviešinimą

Kanye Westas ir Kim Kardashian per sužadėtuves / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-28 07:54
Kim Kardashian ir Kanye Westas laimėjo bylą prieš vieną iš „YouTube“ įkūrėjų Chadą Hurley. Už tai, kad internete išplatino slapta darytą jų sužadėtuvių vaizdo įrašą, Chadas Hurley turės porai sumokėti 440 tūkst. JAV dolerių (385 tūkst. eurų)

Reperis Kanye Westas savo išrinktajai Kim Kardashian pasipiršo prieš beveik dvejus metus, per jos 33-iąjį gimtadienį. Šiai progai reperis išnuomojo visą beisbolo stadioną San Franciske ir grojant orkestrui pasipiršo savo dukters North motinai.

Šios romantiškos akimirkos liudininkais tapo visi, pakviesti į Kim gimtadienio vakarėlį, o tarp jų buvo ir Chadas Hurley. Visi šventės dalyviai pasirašė konfidencialumo sutartį, tačiau Chadas Hurley šių taisyklių nepaisė – jis slapta nufilmavo poros sužadėtuves ir vaizdo įrašą įkėlė į internetą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tai labai supykdė garsią porą, mat jų sužadėtuvės turėjo būti parodytos tik per Kim Kardashian šeimos realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“, ką gerbėjai ir išvydo 2014-ųjų vasarį.

Portalo TMZ žiniomis, ginčas tarp garsiosios poros ir Chado Hurley baigėsi – jis sutiko su teismo sprendimu sumokėti Kim Kardashian ir Kanye Westui 440 tūks. JAV dolerių kompensaciją.

Žmonės.lt primena, kad Kim Kardashian ir Kanye Westas susituokė 2014-ųjų gegužę Italijoje. Dvejų metų dukrą auginanti pora šių metų gruodį turėtų susilaukti antro vaiko.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai