Kim Kardashian gimdymas numatytas pirmąją Kalėdų dieną

Kanye Westas ir Kim Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-30 12:49
Ilgai pastoti negalėjusi realybės šou žvaigždė Kim Kardashian per šias Kalėdas sulauks ypatingos dovanos – pranešama, kad jos ir reperio Kanye Westo sūnus gimti turėtų gruodžio 25-ąją.

Portalas TMZ iš patikimo šaltinio sužinojo, kad Kim Kardashian gimdymo data numatyta gruodžio 25-ąją, pirmąją Kalėdų dieną.

Retai kada pasitaiko, kad gimdymas tiksliai sutaptų su gydytojų numatyta data ir tai labiau apytikslė data. Tačiau Kim Kardashian atveju labai tikėtina, kad ji pagimdys būtent per Kalėdas – jos nėštumas yra rizikingas ir medikai iš anksto įspėjo ją, kad gali būti, jog iš karto po gimdymo jai teks pašalinti gimdą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

TMZ žiniomis, medikai planuoja leisti Kim Kardashian gimdyti pačiai, tačiau jeigu kūdikis į pasaulį nepasibels anksčiau laiko arba jeigu minėtąją gruodžio 25-ąją ji nepagimdys pati, tądien jau numatyta cezario operacija.

Taip pat pranešama, kad Kim Kardashian ir Kanye Westas jau užsirezervavo tai dienai vieną iš prabangiausių gimdymo palatų „Cedars-Sinai“ ligoninėje Los Andžele.

Žmonės.lt primena, kad pirmagimę North, kuriai šiuo metu yra dveji metai, Kim Kardashian pagimdė penkiomis savaitėmis anksčiau. Pirmasis realybės šou žvaigždės gimdymas buvo su komplikacijomis ir manoma, kad būtent dėl to jai taip sunkiai sekėsi vėl pastoti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai