Kim Kardashian dėl Lamaro Odomo nelaimės atšaukė savo kūdikio sutiktuvių vakarėlį

Realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ reklaminė nuotrauka (2007 m.) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-15 17:01
Antro vaiko besilaukianti realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (34 m.) dėl jos svainį krepšininką Lamarą Odomą (35 m.) ištikusios nelaimės atšaukė savo kūdikio sutiktuvių vakarėlį, kuris turėjo vykti ateinantį savaitgalį.

„E! News“ praneša, kad Kim Kardashian kone paskutinę minutę atšaukė savo kūdikio sutiktuvių vakarėlį (angl. baby shower), turėjusį vykti šį savaitgalį Beverli Hilse. 

Dvejų metų dukrą North su reperiu Kanye Westu auginanti Kim Kardashian gruodį turėtų susilaukti sūnaus.

Pranešama, kad Kim Kardashian gimdymo data numatyta per Kalėdas – gruodžio 25-ąją.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį Kim Kardashian kartu su motina Kris Jenner atskrido į Las Vegasą, kur šiuo metu ištiktas komos ligoninėje guli jos svainis Lamaras Odomas, jaunesniosios sesers Khloe Kardashian vyras.

Iki šiol buvo manoma, kad dar 2013-aisiais skirtingais keliais pasukę Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas savo skyrybas įteisino šių metų liepos mėnesį, tačiau po jį ištikusios nelaimės paaiškėjo, kad jiedu oficialiai tebėra vyras ir žmona. Kadangi tebėra oficiali krepšininko sutuoktinė, Khloe Kardashian priima sprendimus dėl jo gydymo.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vienas šaltinis „E! News“ sakė, kad šiuo metu Kim Kardashian svarbiausia – būti šalia Khloe ir palaikyti ją bei Lamaro Odomo šeimą.

Žmonės.lt primena, kad antradienį viename viešnamyje Nevadoje be sąmonės rastas Lamaras Odomas vis dar kovoja už savo gyvybę – jo būklė išlieka kritinė ir jis vis dar paniręs į komą. Naujausiais duomenimis, jo organizme rasta narkotikų ir jis gydomas nuo perdozavimo. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai